Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm aki nagyon fontos nekem és állandóan a múltjával bántom pedig én nem vagyok az a fajta csak én már teljesen szerelmes vagyok gondolom van aki érti:/ Mit tegyek h ne zaklassam a hülyeségeimmel folyton:S?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Miota vagytok egyutt? Hat uralkodj magadon es probalj meg bizni benne. Szerintem egy kapcsolatban nagyon fontos a bizalom.

En is feltem, amikor osszejottem a baratommal. Elottem neki egy komoly kapcsolata volt. En mondjuk nem b@szogattam emiatt. De egyszer leultunk es megbeszeltuk.

Es lattam is rajta, hogy teljesen hidegen hagyja, csak engem szeret.

Ha nem mutatja jelet annak, hogy erdeklodik meg a volt baratja irant, akkor nincs mitol tartanod.

2009. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
8 hónapja vagyunk együtt és le is ültünk már megbeszélni de én mindig mégis felhozom és nem tudom mért?!:/
2009. jún. 16. 20:14
 3/16 anonim ***** válasza:
Hat erdekes. Ha eszedbe jut megint a volt baratja, akkor szamolj el 10ig es ne szolj semmit, vagy gondolj masra. :)
2009. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Csak tudod,hogy mi az ami zavar a múltjában! Olyan nincs, hogy ok nélkül piszkálod! Vagy csak én nem értem :S
2009. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A lényeg h mindig felhozok valamit mert zavar bizom benne mégis kételkedem, néha még én is megkérdezem magamtól h hülye vagyok-e?!
2009. jún. 16. 20:21
 6/16 anonim ***** válasza:
Juj, ez ari! Nem kell kételkedned szerintem, föleg ha megmondta, hogy téged szeret, és te kellesz neki! Nekem ilyet nem szokott mondani a párom, és mégis hiszek neki, pedig itt is voltak dolgok! Vedd viccesre, ha már ki akarod mondani, amit akarsz, mert úgyis ki fogod, csak ne legyen bántó, aztán mondd azt, hogy csak vicceltem, és adj neki puszit, meg ölelgesd meg! :D
2009. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20:27-es! Ellenem ez mindig beválik, mert néha ő is beszól nekem! De aztán nem haragszom rá, mert levesz a lábamról! :D Ezért írtam, hogy ölelgesd meg puszilgasd meg, az mindig jó! :D
2009. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen csak tudjátok volt egy csávója igaz nem sokáig akit én ismerek és sokan mondják h lefeküdtek de a párom azt mondja h nem volt semmi és nem tudom mit higgyek..:/:S
2009. jún. 16. 20:30
 9/16 anonim ***** válasza:

Aha, szóval féltékeny vagy?

Mert ez az!

Ti még akkor nem jártatok, úgy veszem ki a szavaidból, és, ha lefeküdt az előző palijával, az miért baj? Vagy ez téged ennyire zavar? Azóta keresték egymást? Mert ha nem, akkor semmi okod arra, hogy féltékeny legyél! Remélem nem voltam bántó!

2009. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem volt bántó..

Nem az a bajom mert akkor még nem is nagyon ismertem,

csak az h ha esetleg lefeküdtek akkor mért tagadja, szal érted?!

2009. jún. 16. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!