Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne vonzódásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne vonzódásból szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon szeret engem, én pedig csak vonzódok hozzá.. nagyon szeretném szeretni, és vele lenni. Mit csináljak?
2012. ápr. 5. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A vágy az elmében születik. Ha megvan a vágy ,akkor azt már csak hagyni kell kiteljesedni. Ennyi a titkos recept.
2012. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
velem fordított a szitu, én vagyok szerelmes a srácba, neki pedig "csak" nagyon tetszem
2012. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És abból lehet kapcsolat, hogyha én egyenlőre nem vagyok szerelmes belé?
2012. ápr. 5. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem a szerelem egy szép állapot de nem örök! helyette ha minden jól megy marad az őszinte szeretet, a megbecsülés, a másik fontossága becsülete, stb stb...ami erősebb, és nem olyan mint a szerelem, hogy akkor csak vele vagy elfoglalva és semmi más nem fontosabb....


IGEN lehet szerelem nélkül kapcsolat, ha valóban őt szereted úgy ahogy van!


hány évesek vagytok?

2012. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!