Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek már egyszer jártunk is pont 1 éve.azóta szeretem.1 hónapot jártunk aztán szakítottunk a féltékenységem miatt.:( Tudom, hogy már nem járna velem..de nem tudom elfelejteni más lányt még nem találtam...a legjobb nők se ragadnak meg.:( csak ő..mit tegyek, hogy elfelejtsem???

2012. ápr. 5. 09:58
 1/5 A kérdező kommentje:
15/F a lány is 15
2012. ápr. 5. 10:45
 2/5 Cukorfalat99 ***** válasza:
Ha igazán szereted nem fogod tudni olyan könnyen elfelejtened ere nem lehet tanácsot adni ezt magadba kel megoldani támaszkodj a barátaidra és a családodra és így könnyeben tudsz túllépni ezen.
2012. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 eszter133 válasza:
tudom mitt érzel támaszkodj a barátidra és ismerkedj
2012. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg lekötni magad, hobbiz, legyél sokat a barátaiddal, csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz, hogy minél kevesebb időd legyen arra, hogy rá gondolj...
2012. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon jót tesz szerintem ha minden nap kitudod beszélni magadból az érzéseidet.Ha van olyan ember aki akár minden órában meghallgatja ugyan azt, (hiszen mikor felejteni akarunk általában éppen az adott személyről beszélünk állandóan), akkor nyugodtan támaszkodj arra akit érdekelnek az érzéseid.Esetleg családtag vagy barát.Próbáld elkerülni a találkozást azzal a lánnyal.Hiába szeretnéd látni és tudni, hogy mi van vele, attól csak rosszabb lesz.Szépen lassan az idő megold mindent.
2012. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!