Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 'Csak' vonzódásból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Csak' vonzódásból lehet szerelem/párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Mikor érdemes elkezdeni egy kapcsolatot?Milyen érzések kellenek hozzá?
2012. ápr. 5. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Minimum tetszés, de inkább szerelem!
2012. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha rájössz szólj nekem is! :D

Őszintén ki tudja, hogy miből lesz jó kapcsolat? Vonzódás az kell. Ha már az megvan kölcsönösen, akkor engem már nem kell biztatni...

2012. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha valaki tetszik és meg van a vonzódás amúgy is lehet kapcsid de csak alkalmi szokott ki sülni belőle,meg többnyire érzi az ember azt a bizonyos érzést...
2012. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kapcsolatot kezdeni csak akkor lehet ha szerelem van. Hogy miből lesz a szerelem, az jó kérdés.
2012. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szerelem később is kialakulhat. Szerintem ha a vonzódás megvan közöttetek, érdemes belevágni.
2012. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Külsővel megfogod,belsővel megtartod!
2012. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A vonzódás meg van közöttünk, csak félek, hogyha belevágunk és nem leszek szerelmes belé úgy, mint ő belém, akkor szarul fog elsülni... Voltam már szerelmes, tudom, hogy milyen érzés, de vele egyenlőre nincs meg ez..remélem, hogy később kialakul még...
2012. ápr. 5. 19:05
 8/8 anonim válasza:
Én nem hiszek abban, hogy a szerelem később alakul ki.Szerintem lehet érezni azt, hogy mikor kell elkezdeni egy kapcsolatot.Ha megismerkedsz valakivel és megfog benne valami akkor hajrá.Ha viszont nem "mozgat" meg benned semmit az illető akkor később neki lesz rosszabb.Ha voltál már szerelmes akkor tudnod kell milyen érzések kellenek hozzá.Kialakulhat valami benned úgy is, hogy nem vagy szerelmes..de ez szerintem szeretet és kötődés lehet csupán.
2012. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!