Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehát az van hogy szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehát az van hogy szakítottam a volt nőmmel (a nyári szünet miatt) Szerintem ez tök hülyeség mert ha valaki szeret valakit kibirja hogy hetente taliznak 2-3 napra nem? Részletek lent

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tehát az van hogy szakítottam a volt nőmmel(a nyári szünet miatt)Szerintem ez tök hülyeség mert ha valaki szeret valakit kibirja hogy hetente taliznak 2-3 napra!És azóta MSN en személyes üzenetnek is ki van nála rakva hogy égeti a vágy hogy rámírjon de nem szabad...Én erre kiirtam hogy miért nem?Ere ő:nem tudom...Ráírni nem akarok(vagyis akarok csak nem lenne jó mert még roszabb helyzetbe lennék)Bár azt mondta hogy szeptemberben lehet talán újra valami,de én nem bírok várni...Mit tegyek?
2009. jún. 17. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez hülyeség. ha mind a 2en annyira akarjátok egymást, akkor minek ezaz egész? írjál rá, azt mondjad neki, h szerinted ez a szakítás egy hülyeség, és azmeg simán jó, ha hetente csak 2-3 napra taliztok. van aki még ennyit sem, és mégis él a kapcsolat.
2009. jún. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már írtam neki nem is egyszer...És mostmár őszintén félek is h nagyon rámenős leszek a szemében...:( De arra is gondoltam hogy szeret,de van más barátja...akkor meg az őszinteség jobb lenne :(
2009. jún. 17. 01:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem olvas kicsit sokat a barátnőd? nekem kicsit flúgosnak tűnik.
2009. jún. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából ő is tudja hogy vele van a hiba,mert megmondta hogy év eleje óta tetszek neki de csak félév után jöttünk össze,és mondta h mindenkiben megun valamit pedig neki én vagyok a tökéletes...De ezt hogy érted hogy flúgos?Amugy elég sokan mondták :)
2009. jún. 17. 01:31
 5/9 anonim ***** válasza:

amúgy meg miért is szakítottatok a nyári szünet miatt? külön városban laktok és csak a sulitok közös?

szerintem még mindig hagyjad őt, ne írkáljál rá, hamár annyiszor írtál de semmi, akkor hagyjad. majd kitalálja végre h mit akar. ha semmit, de szeptemberben meg újra össze akarna veled jönni, akkor negyere vele össze, mer valszeg csak kihazsnál. eleve milyen dolog az h járok vkivel, aztán a nyári szünetre elhagyom, majd szeptembertől újra visszafogadom. sztem ez gáz. nemenj bele.

2009. jún. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát 100%os ember nem szakít a szerelmével nyárra csak azért, mert ritkában tudnak találkozni. Főleg, hogy nyáron aztán végképp ráér. Ha nincs köztetek gond, akkor flúgos, na.
2009. jún. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ritkábban*
2009. jún. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen,igazatok van...Biztosan bennem van a hiba,de én imádom ezt a lányt...na de mind1 nem dől össze a világ van még sok másik lány...A tényhez hozzátartozik h a szakítás után is volt nemi életünk...másnap reggelig...azóta nem beszéltünk :( :)
2009. jún. 17. 01:38
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne imádd, nemérdemli meg. biztosan van olyan vki aki megérdemli h imádd és viszonozza is. mert azaz igazi.
2009. jún. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!