Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitol erzi a ferfi, "ferfinek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol erzi a ferfi, "ferfinek" magat egy no mellett? Vajon o ferfinak erzi magat mellettem?

Figyelt kérdés
En biztonsagban erzem magam mellette...tudom,hogy megtud vedni. Amikor a karjaiban fekszem erzem azt a szeretetet a biztonsagerzetet es azt,hogy o egy igazi ferfi aki kiall mellettem es mindentol megved. De! O hogy erez? Mitol erzi magat ferfinak? Mitol erzi azt,hogy egy igazi no mellett el? L.
2012. ápr. 5. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Olyan kurv4 nehéz kitenni azt a kib@szott ékezetet?
2012. ápr. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pont ugyanez volt ma kérdés a családpedagógia zh-maba! de ne kérdezd mi volt a válasz mert csak kipuskáztam azt ennyi!
2012. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

23:20: Ezek szerint biztos sikeres párterapeuta leszel... :D:SD::D


Kérdező, olvasd el csernus A nő c. könyvét. Meg A férfi c. könyvét is. Gyakorlatilag pontosan ezzel foglalkozik.

2012. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!