Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet elviselni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elviselni hogy a párom mellettem flörtöl lányokkal? :S

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, te hogy viseled, én sehogy nem tudnám.
2012. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem viselném el, engedném szabadjára.
2012. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha féltékeny típus vagy, akkor nehezen. Próbáltál már beszélni vele erről? Ha megkéred őt, hogy előtted ne tegye, akkor visszafogja magát. Persze, ha szeret. Bár bennem lenne az a tudat, hogy ha nem vagyok vele, akkor tuti 1000rel flörtöl.
2012. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Ha az én párom ilyent csinálna, már rég nem lennék vele.
2012. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
én már ki.asztam volna mint macskát sz.arni.aki ezt elviseli az vagy hülye és nem akar róla tudomást venni,vagy pedig nem is szereti a párját.
2012. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem rég békültünk ki, és fellépet a facere és ott láttam érdekes dolgokat, hogy a volt csaja mellett is szeretőt akart, és többször megcsalta.De mikor én megöleltem és mondtam neki hogy nem szeretném ha átverne és megbántana, megcsaljon, azt mondta velem nem tudná megtenni és hogy nem szeretné hogy elhagyjam, a jelszavát meg is adta. :/ de valahogy bennem van a kisördög, régen 4évet voltunk együtt és a távolság miatt lett vége, mert nem bírtam.
2012. febr. 9. 20:36
 7/19 Macs1209 ***** válasza:
64%

Akkor lapát. Tuti nem melletted fog ezek után megállni...


Ne tedd tönkre a saját életed.

2012. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
20:23as vagyok. Most miért kellett lepontozni? Tök jó, hogy valaki csak azért jár ide, hogy lepontozzon mindenkit. Szerintem senki nem írt felesleges, vagy rossz választ.
2012. febr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

20:35 vagyok


látom engem is jól lepontoztatok..se baj akkor ti hagyjátok hogy elöttetek flörtöljenek meg hencegjenek,de merem állítani akik lepontoztak azok lennének egy ilyen kis flört esetén a legjobban felháborodva..

2012. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind1 mennyi pontod van? nem lesz olcsóbb a kenyér mert jó helyen vagy a listán....-.-
2012. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!