Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy lesz e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy lesz e még belőle valami?

Figyelt kérdés

Szeretem őt, erről kétségem sincs, de ő ezzel már nincs így. Azzal az indokkal szakított velem, hogy nem én vagyok a számára az igazi. Szerintem, csak megijedt, hogy túl komollyá vált a kapcsolatunk és még nem kész rá. Meg is értem, fiatalok vagyunk. 23-24évesek.

Egyedül akar lenni, szabadságra vágyik. Folyamatosan ezt hangoztatja. De mégis mindennap beszélünk, egyikünk mindig keresi a másikat. Ha nem én akkor ő. Valami indok mindig akad. S olyan is van, hogy csak hallgatunk a telefonban, mert mondani nem tudunk semmit, de letenni mégsem akarjuk.

Ráadásul tegnap előtt együtt aludtunk. S ahogy rám nézett... Nem is emlékszem, mikor láttam utoljára így nézni rám. Abban a tekintetben jóval több volt puszta testi vágynál. Akárcsak az érintéseiben. Mert tényleg csak aludtunk. Nagyon fáradt voltam. És bóbiskoltam a karjaiban, ő pedig csak finoman cirógatott, úgy, ahogy még a kapcsolatunk elején sem. Persze azért másnap reggel a csókmentes szabályt is átléptük, de pettingnél több nem volt köztünk. Szóval biztosan nem csak megdugni akart.

A legszívesebben fel sem ébredtem volna. Csodálatos volt.

Aztán azt az estét követő nap fogalmam sem volt róla, mi volt ez? Jó lett volna átbeszélni vele, de dolga volt, aztán hajnalban kapok tőle egy smst, hogy most végzett s, hogy mennyire fáradt, és hogy legyek ügyes másnap (aznap).


Szeretem őt. Nagyon szeretem. Annyira, hogy az már néha fáj. S azt szeretném, hogy velem legyen. De tudom, hogy most nem harcolhatok érte, nem vehetem rá semmire, mert ezt a döntést neki kell meghoznia, ha készen áll rá. De vajon van értelme várni?


2012. ápr. 6. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Végigolvastam. Végülis mi az akadálya, hogy lefeküdjetek egymással? Mennyi ideje vagytok együtt?
2012. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Másfél évig voltunk együtt. 1hónapja nem.
2012. ápr. 6. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Másfél évig csak beszélgettek? Semmi petting, semmi orál?

Hogy birta ezt a partnered? Te sem kivántad? Ez gyakorlatilag nem kapcsolat volt akkor csak egy szimpla barátság.

Valószínüleg ez lehetet a szakítási ok.

2012. ápr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem a másfél év alatt nem volt szex, azon a bizonyos éjszakán nem volt csak szex

s petting akkor is volt

de ezek leszűrted a lényeget... rosszul...

2012. ápr. 6. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nyitott kapcsot akar -azaz más nőket is kúrogatni-, csak nem meri neked bevallani.

Én közölném vele, hogy nem akarok se második, se harmadik, se akárhanyadik lenni, szóval dönste el, mit akar, mert nem az vagyok, akivel úgy játszhat, ahogy a kedve tartja.

2012. ápr. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!