Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne valtoztatni rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne valtoztatni rajta?

Figyelt kérdés

a nemi eletunkrol van szo, egyszoval sz*ar az egesz. Minden szeretkezes utan mondja h "jobb is lehetett volna" meg ilyen beszolasai vannak ja es meg az is h "massal jobb lehetne?" na erre ki akadtam osszeveztunk, az a baj h most tobbet var el tolem h legyen nagyobb a fa*rkam s hosszasabb legyen az aktus de ilyen beszolasokkal h lehet csinalni? sokszor probaltam nem gondolni a szavaira de megsem sikerult, hogyan szoktassam le a baratnomet az ilyen beszolasokrol, s a baratnoinek panaszkodik h nem tudom ki elegiteni az agyban, s hogy a baratnoinek milyen jo szexualis kapcsolatuk.

mit csinaljak ?


2009. jún. 17. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd ott! Ez a csaj nem szeret téged!
2009. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
94%
Először is szerintem nem tisztel ha ilyen szavakat vág hozzád:S Ezt mielőbb meg kellene vele beszélned h. téged ez nagyon zavar és gondolom aktus közben is ezen agyalsz folyamatosan h. mit és hogyan csinálj jobban. Így nem lehet élvezni se a dolgot, ha ezt nem sikerül megbeszélned vele akkor nincs más dobnod kell:S Másodszor pedig nem a méret a lényeg, hanem h. hogyan használod! Próbáljátok megtalálni azt a pózt amelyikben neki a legjobb élvezetet tudod nyújtani. Aktus közben meg ne csak a farkad használd! Miért van a kezed? Simogasd közben a csiklóját csókolgasd a nyakát, melleit és néha néha súgd a fülébe milyen gyönyörű meg stb....
2009. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
81%
Szerintem lehet,hogy egy kicsit megvan ijedve.De ha ez nem jön helyre akkor szerintem is hagyd ott!Ez csak egy tanács.Szerintem várjál vele még egy kicsit.
2009. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan kérd meg, hogy mondja el, neki mitől, hogyan lenne jobb. De akkor mondja is el konkrétan, ne csak ilyen h.lye szövegekkel jöjjön, hogy "jobb is lehetne..." meg ilyesmik. Mire gondol, majd te kitalálod, hogy őneki hogy lenne jobb, élvezetesebb? Ha semmi értelmeset nem mond, hogy mit változtass, hogyan csináld, mit csinálj, akkor sajnos nincs esély a változásra. Így tényleg csak tönkreteszi az önbecsülésed, és ne haragudj, de ennyit nem ér az egész!
2009. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

figy,nem tudom hogy próbáltátok meg hogyan nem....DE!vannak olyan csajok akik akárhogyan tömöd se fog elmenni hüvelyen keresztül! Közbe izgasd a csiklóját vagy ö magának és úgy jobb lesz! (ha még nem próbáltátok)

Amúgy igaza van az elöttem szólóknak, ha igy beszél veled...hát érdekes..biztos nem szeret igazán

2009. jún. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem lehet megbeszelni a dolgokat vele mert nem halgat meg legjobb ha ott hagyom keressen mast akivel megvan elegedve


amugy csak az utolso honapban jottek ezek a dolgok rea h mondjon ilyeneket pedig mar 1 eve egyutt vagyunk valaki beolvasott neki h a nagyobb jobb :S

2009. jún. 17. 10:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Valóban, megpróbálhatsz néhány új dolgot. Hosszabb legyen az előjáték, többet kényezteted a száddal, a kezeddel.


Ha folytatódik a panaszkodása és az ilyen jellegű beszólása akkor hagyd ott, csak tönkretesz lassan. Nem úgy tűnik mintha nem szeretne téged az a lány.

Én nem kaptam soha ilyen panaszokat, pedig sok ideig én is bénáztam .. ez egy hosszú tanuló folyamat.

Szerintem nem hiányzik neked, h ebben az elvárásokkal teli világba még attól kapjál pofonokat aki állítólag szeret ..


Valószínűleg a barátnőd nem tudja miről beszél! Hall dolgokat a barátnőitől, de nyilván azok is túloznak, torzítanak. egy rossz kép alakul ki benne, h milyen kell legyen a szex.


21/F

*

2009. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mond meg neki, hogy űljön inkább a jegesmedve jéghideg faszára, ha nem tetszik neki neked mekkor avan!

Vagy dugjon egy ógréval!

Remélem segítettem!

:)

28F

2010. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én tuti már rég kidobtam volna. Akkor persze jönne vissza sírva, hogy nem így gondolta. Ne legyél papucs, osszad ki rendesen, mert szerintem csak tesztel téged, hogy mennyire akadsz ki. Sajnos vannak nők, akik szelídebb módon tesztelnek, vannak akik brutálisabban... Te az utóbbit fogtad ki. Legyél erős és mondd hogy leszarod mit gondol, vagy keress egy másik csajt. Jobb megoldás nincs, valszeg mindent megteszel hogy jó legyen az ágyban, de ő csak szívózik...


20f

2010. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!