Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális lehet? Tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális lehet? Tudnék rajta valahogy változtatni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hüvelyen keresztül nem tudok elélvezni!Csiklón keresztül megy,de néha az is több idő mire sikerül!Persze tudom,hogy attól is függ,hogy a párom,hogy csinálja!Tudnék valamit csinálni,hogy hüvelyi orgazmusom is legyen?
2009. júl. 7. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Állítólag a nők nagy többsége egyáltalán nem képes hüvelyi orgazmusra. Esetleg próbálkozhatnátok úgy, hogy te vagy felül, ebben a pózban a csiklódat is könnyen a párod hasához tudod dörzsölni, meg irányíts te, mozogj össze-vissza, keresd meg azt a pózt vagy azt a pontot ahol neked a legjobb, ha megvan akkor meg kezd ej el ritmikusan mozogni, nagyon fontos a ritmus, nem szabad váltani, ugyanolyan legyen, és ha elég kitartóan csinálod, akkor talán sikerül. Nekem is így jött össze elsőre, és tuti nem csiklóorgazmus volt, mert az egészen más érzés. Szóval sok sikert!
2009. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én már próbáltam minden hogyan!Voltam felül is,de semmi!Szoktam mozogni is össze vissza hátha érzek egy ponton valamit és akkor úgy maradok és hátha összejön egy orgazmus,de sajna nem így történt!azért köszi az ötletet!
2009. júl. 7. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
v csináljátok kanálban... közben a csiklódat is tudja izgatni ... nekem egyik ismerősöm úgy ment el mind a két helyen szóval.. hajrá :)
2009. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az okosok azt mondják, hogy valójában a kétfajta orgazmus nem is kétfajta, mert ugyanúgy jön létre..vagy valami ilyesmi.. DE nem is ez a lényeg...


Próbálj a szeretkezésre ráhangolódni--várd meg, míg kellően felizgulsz (nagyon-nagyon) és legyél te felül..de úgy, hogy a párod ül az ágyon. (Úgy még mélyebb a behatolás)

És a legfontosabb, hogy ne akard görcsösen..mert azért nem sikerül.. persze a párodtól is függ.. mert ha az a típus aki "gyorsan"elmegy akkor ne számíts arra, hogy sikerülni fog.. Ha gyorstüzelő, akkor mondd neki nyugodtan, hogy végezzen önkielégítést..és hogy ez téged tényleg nem zavar...

A másik ami probléma lehet, hogy nem úgy jó neked igazán, ahogy te gondolod.. próbálj több póz..több helyszínt..stb.


remélem segítettem..

2009. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen segítség az jött!:) A párom nem gyors tüzelő hála!szóval lenne időm mindenre,de sajna nem megy!Milyen az a kanál?Ezt még nem hallottam vagy lehet igen,de nem így!
2009. júl. 7. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Orgazmus tekintetében alapvetően 4 típust lehet megkülönböztetni a nők körében:

1.: klitorisz és hüvelyi orgazmusra is képes (nagyon ritka)

2.: csak klitorisz (a leggyakoribb)

3.: csak hüvelyi (a második leggyakoribb)

4.: egyik sem (ritka)

Ez nem jelenti azt, hogy ha valaki csak a klitorisz stimulálása révén juthat el az orgazmusig, a hüvelyi stimulációt nem élvezheti veszettül.

A szex nem csak az orgazmusról szól. Amikor megmasszírozzák a hátad, aligha mész el, mégis marha jó élmény lehet.

Én azt tanácsolom, szoktasd rá a párod, hogy az aktus után, sőt akár közben is, foglalkozzon a csiklóddal is.


Egy tipp:

A nők sokkal nagyobb hányada képtelen az orgazmus átélésére, mint a férfiaké. Ennek különféle fiziológiai okokon túl, fontos szociális, pszichológiai okai is lehetnek. A lányokat sokkal hajlamosabbak elijeszteni a szülők a szextől, mint a fiúkat, hisz egy fiatal lány sokkal nagyobb veszélynek van kitéve, mint egy ifjú úr. A női nemi szerv sokkal kényesebb, mint a férfi, ezért az előbbire sokkal több gátlás rakódik.

Ennek egy nagyon fontos és sajnálatos következménye, hogy a nők körében sokkal nagyobb tabu a szex. Hiába érnek korábban, mint a férfiak, mégis később kezdenek maszturbálni, és sokkal ritkábban is teszik. Nem ismerik meg testük reakcióit, nem gyakorolják be az orgazmus folyamatát eléggé. Tapasztald ki a tested, stimuláld a G-pontodat (a hüvelynyílás mögött 1-4 centivel, a hüvely hasfal felé eső falán található érdes, lencseméretű felület) és akkor a párodnak is könnyebb dolga lesz veled.

Gyakorlás a tudás anyja. De szexben sose légy eredmény orientált! Csak élvezd, és kész!

2009. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!