Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet facebook-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet facebook-on normálisan beszélgetni vagy inkább hagyjam és majd személyesen? És miről beszéljek vele facebookon? Lányok, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy suliba járok és nagyon tetszik. Már többször odajött hozzám és kezdeményezett beszélgetést. Csak most tavaszi szünet van. 15/f
2012. ápr. 6. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
mindenhol lehet normálisan beszélgetni, de élőben az igazi. hívd el valahova, sétálni, beülni valahova, stb.
2012. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 .Luu válasza:
nyugodtan beszélj vele Fb-n is! igaz, ott nehezebb, mert nem látod az arcát, de ha ez megoldható, mondjuk Camozzatok! legalább az olyan mintha személyesen beszélnél vele. próbáljátok meg, legalább lesz miről beszéljetek szünet után! ha nincs cam, beszéljetek meg egy találkozót. ne randit! próbáljátok ki!
2012. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnos webcamom nincs, és fb-n hogy kezdjem a beszélgetést?
2012. ápr. 6. 14:55
 4/7 .Luu válasza:
tipikus -Szia -mizu-val kezd! kérdezz tőle valamit, amiről tudod hogy érdekli. de ne ragadjatok le egy témánál. ha már látod, hogy sokat beszéltetek arról a dologról, hirtelen válts témát! de ne úgy hogy azt bunkóságnak vegye... szépen, lassan eljuthatsz odáig hogy elhívd!
2012. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezdetnek nem rossz, de én magamból kiindulva azt tanácsolnám,hogy inkább hívd el mondjuk sétálni. A személyes kontaktus, ha látod az arcát, ha megfogod a kezét,az sokkal személyesebb, mint a mondat végére beszúrni egy smiley-t. ;)
2012. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
itt a szünet végre. hívd el személyesen:D a fészbuk teljesen más,mint élőben 15/L
2012. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Lehet hogy hülye vagyok, de nekem fontosabb hogy először beszélgessünk online, hogy tudjam lesz-e közös témánk az élő találkozásnál, ne legyen kínos csend... Ha már facebookról van szó, simán megnézed az adatlapján hogy mi érdekel, aztán azzal kapcsolatban ráírsz (engem pl lehet venni a lábamról azzal hogy "Szia, láttad tegnap a Real meccset?" salala :D). Aztán ha már beszélgettetek párszor, simán jöhet a találka élőben, már tudni fogod, hogy miről beszélj vele :)

17/L

2012. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!