Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a sok cicafiú? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok cicafiú? Miért tetszik ez a lányoknak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
NEKEM EZ NEM TETSZIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15-16 éves korosztályról van szó tegyük hozzá
2012. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Miért tetszenek neked az agyonretusált CKM-es lányok??
2012. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
"Miért tetszenek neked az agyonretusált CKM-es lányok??" A kettő szerintem össze sem hasonlítható kategória...
2012. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen alacsony, vékony fiú vagyok mégsincs barátnőm és sosem volt, igaz én nem is öltözöm ennyire betegesn, csőgatya meg egyéb társai.
2012. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem a férfias férfiak tetszenek.

A kérdésedre: Mi ez a sok cicafiú? Miért tetszik ez a lányoknak?

Mindenkinek más a szép.

2012. ápr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem NEM tetszik, soha nem is tetszett, és nem is fog valószínűleg. 24/L
2012. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem soha nem fognak tetszeni!!

mivel én magamat nőies lánynak tartom, így a férfias férfiak jönnek be! 16L

2012. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nekem a férfias férfiak jönnek be"


Érdekes, mind azt mondjátok nem, nem kell nektek a cicafiú, közben meg mégis azokkal mentek el, vagy kevésbé férfias fiúkkal.... Szóval nem hiszek nektek, ez olyan mint a férfi ideálos kérdés...mindenki azzal kezdte: "Legyen okos, helyes, vicces, a külső nem számít csak a belső" Közben meg totálisan másfajtákkal jönnek össze.


Én pl igazi férfinak tartom magam, és úgy is nézek ki, nem szégyellem, férfi vagyok, szőrös a mellkasom, nem nyavajgok folyton hogy "jujj, az ürülékem büdös", meg nem öltözködöm úgy mint egy meleg csávó. De mégse kellek senkinek, mert senki se tiszta, midnenki el van teljesen tájolva..a régi értékek már nem is számítanak, csak a sok buli, meg kényeztesd el a másikat. Tiszteld a gyengébbik nemet, de arról senki se beszél hogy nem érdemli meg a 99%a. És ne mondja senki se hogy velem van a gond, mert ápolt vagyok, edzek és hülye sem vagyok. Teszek azért hogy jól nézzek ki. És lásd, senkit sem érdekel.


20/F

2012. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

'Érdekes, mind azt mondjátok nem, nem kell nektek a cicafiú, közben meg mégis azokkal mentek el, vagy kevésbé férfias fiúkkal....'


ez is érdekes, mindig azt mondjátok hogy isten mentsen a plázacicáktól, meg az olyan nőktől akik csak pénzre mennek, mégis azok után csúsztok-másztok.......ugye hogy fordítva is meg lehet ilyet fogalmazni??

2013. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!