Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudta azt az exének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudta azt az exének hogy van barátja? Miért hazudik saját magának?

Figyelt kérdés
Már az elöbb feltettem egy kérdést,a volt pasija a barátnőmnek küldött egy hatalmas csokrot,de ő azt hazudta hogy van pasija.Miért hazudik neki amikor szereti?Miért kinózza még a srácot?Miért akarja hogy ennyire küzdjön érte?Mert azt akarja..
2012. ápr. 6. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Beleszerettél a fiúba?
2012. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát amiket megtesz érte...most hogy mondod lehet..sok nő megirigyelné ettől a butától,mást már nem tudok erre mondani.
2012. ápr. 6. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha okos akarsz lenni, megmaradsz a háttérben.

De a döntés a Tiéd! Teheted még azt is hogy beszélsz a fiúval, csak az a baj hogy lehet hogy Te jönnél ki belőle rosszul.

2012. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit bezéljek vele?Mire gondolsz konkrétan?
2012. ápr. 6. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán megpróbálhatod rávezetni a fiút, hogy nem épp előnyös neki ez a kapcsolat. Mármint senkinek sem jó ha játszanak az érzéseikkel.
2012. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja hogy próbáljam lebeszélni róla?Nem fog menni...nagyon szereti őt,ő ezt nem játszásnak veszi,hanem ő mindig is amondó volt hogy egy nőért meg kell küzdeni és nem feladni a harcot,nekem azt mondta az az igazi férfi,aki egy nőért az összeset félre dobja..na nekem miért nincs ilyen pasim és miért nincsenek az ilyen férfiak többségben?
2012. ápr. 6. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a fiú szimplán mazoista. Ez nem küzdelem, hanem megaláztatás. Csak ugye ki így nevezi, ki úgy.

Neked is el fog jönni majd aki küzd majd érted.

Csak lehet hogy az aki küzd az nem fog kelleni, mert nincs benne semmi kihívás. A fiú küzd küzd és csak küzd. A lány meg tudja hogy bármikor megkaphatja, így nincs benne kihívás. Ezért nem kell neki .....

2012. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!