Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik a 15-18 éves korosztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a 15-18 éves korosztályban olyan lány, aki nem elvarázsolt világban él?

Figyelt kérdés
Hanem mondjuk megvan a magához való esze, és a világot kritikusabb, realistább szemmel nézi. Sajnos én még nem találtam ilyet, pedig nagyon szeretnék már egy olyan lánnyal megismerkedni, aki nem pónilovak meg királykisasszonyok, és/vagy plázapatkány szinten éli mindennapjait.
2012. ápr. 7. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel én is így vagyok, de ha jellemre is rendes lányt szeretnél, akkor bizony meg kell elégedned egy külsőre nem vonzó, túlsúlyos vagy arcra kevésbé szép lánnyal.


Én már leadtam az igényeimet, de még így is sokszor olyan lányokban botlok, akik külsőre nem is vonzóak mégis nagy egójuk és szájuk van.

2012. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mit vársz a mostani generációktól? Ahol a 12 évesek a legnagyobb ribancok.
2012. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha valaki 12 evesen ribanc akkor a szuleit hibaztasd erte!
2012. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Létezik ugyan, de nagyon kevesen vannak. Persze a nagyon szép lányoknak is megvan a magukhoz való eszük igaz ebből nagyon kevés van, de ismerek egy ilyen lányt. Ő tudja mi az itteni élet, nem jár gyakran plázákba, ruháit is többnyire olcsón veszi de mégis nézzen ki jól rajta, és persze megdolgozik érte diákmunkába. Bulizni is ritkán megy nem issza magát halál részegre, próbál minél jobban teljesíteni az iskolába. Ő simán lehetne a párom mert egy bombázó és egyáltalán nem buta kis csaj de valamiért nem illünk össze én úgy érzem. Ugyan akkor van egy barátnőm is akivel fél éve járunk együtt, néha elég sokat kell neki magyaráznom a dolgokról mivel ő is még tanul és nem nagyon csinálja pedig már nyakán az érettségi és nincs tisztába azzal hogyha nem tanul tovább legalább egy szakmát akkor maximum gyári munkás lehet. Igaz ő nem éppen olyan mint a bombázó lány akivel jóba vagyok, de nem is olyan rusnya. Sajnos a barátnői azok nagyon nagy burokban élnek semmi fogalmuk nincs a mostani helyzetről. Azt hiszik hogy minden szép és jó és azért nincs az embereknek pénzük mert egy idézem "lusta disznók". Sajnos tényleg nincs fogalmuk semmiről, ezért nem jövök ki velük, a barátnőm szerencsére tudja a dolgot hogy mi van itt de még ő sem teljesen. Én már dolgozok igaz nem egy állom munkám van meg nem egy állom fizetésem de elvagyok belőle és szeretem is a munkámat, mert hamar elmegy pörgős és nem is szakadok meg annyira. 21/F
2012. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Teljesen el vagyok emiatt keseredve. Volt számomra megfelelő lány (eddig mindössze 1), de neki pedig én nem voltam megfelelő, ami érthető! Nem várom el, hogy mindenkinek bejöjjek, de egyszerűen hihetetlen, hogy nincs több számomra megfelelő. Külsőre nincsenek nagy igényeim, egyedül az ,hogy ne legyen kövér.
2012. ápr. 7. 11:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Még a 25-28-as korosztálytól se várj sokat, nemhogy 15-18...
2012. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
itt vagyok én.. :)
2012. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 vagyok és elég korán,19 évesen belecsöppentem a nagybetűs életbe.A szakközép iskola befejezése után,azonnal dolgozni kezdtem és azóta már teljesen a saját lábamra álltam.5 éve van párkapcsolatom és most várom az első babámat.Mivel a velem egykorúak nagy többsége még iskolába jár és soha az életben nem kellett neki megdolgozni semmiért általában teljesen máshogy látják a világot,mint én.Legtöbb barátnőmmel nem is szoktam komoly témákról beszélni,mert nekik általában az a legnagyobb gondjuk,hogy hova menjenek hétvégén bulizni,vagy mit vegyenek fel stb.Én csak pislogok,hogy elképesztő összegeket költenek ruházkodásra,kozmetikusra,fodrászra stb. és fogalmuk sincs arról,hogy azért a pénzért a szüleik milyen keservesen megdolgoznak.Ők még mindig abban a hitben élnek,hogy ha befejezik a sulit,akkor menő állásuk lesz és rengeteget fognak keresni,aztán jön a herceg fehér lovon és elviszi őket a kacsalábon forgó palotába,ahol boldogan élnek majd,amíg meg nem halnak.Én már tapasztaltam a saját bőrömön,hogy az élet korántsem ilyen egyszerű,de nem szoktam őket oktatni.Tudom,hogy úgyis csak akkor fog benőni a fejük lágya,ha majd a saját lábukra kell állniuk és akkor fogják csak megérteni,hogy az élet nem fenékig tejfel.Emlékszem rá,hogy régen nekem is hasonló volt a felsfogásom,mint most nekik,de nekem hamarabb fel kellett nőnöm és szépen lassan megtapasztaltam,hogy nagyon sok minden másképp működik,mint,ahogy azt az ember 15-16 évesen elképzeli.

Azok akik úgymond elvarázsolt világban élnek még gyerekek,akik a szüleik támogatásának köszönhetően még nem tapasztalták meg,hogy az életben nem minden olyan,mint a tündérmesékben és ezért van az,hogy rózsaszín szemüvegen keresztül látják a világot!

2012. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

igen létezik :)


de a lányok sokszor azér mutatják magukat butábbaknak h a fiúk nevessenek rajtuk és így felhívják magukra a figyelmezt (mégha valójában eszekesek is )


A reális életre meg annyi, hogy velem azért szekított tobbszor is pasi mert eléggé racionális voltam és nem kis naiv

2012. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jelen. csak nekem van már egy jóval idősebb barátom. mert ugyan ezt tudom elmondani lány szemmel a fiúkról. hogy nagyon gyerekesek még. jah és ez nem igaz hogy nem vagyok vonzó.sőőt... 15/L
2012. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!