Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves egyetemista lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves egyetemista lány vagyok. Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vannak céljaim,szeretnék dolgozni,de emellett családot is szeretnék.

Nem vagyok anyagias,de ha együtt vagyok valakivel( persze,itt csakis komoly kapcsolatról beszélek) ,akkor elvárom hogy ő is hasonlóan gondolkodjon( vagyis ne lógjon a levegőbe,legyenek céljai)

Viszont azt tapasztalom,hogy az ember szórakozásból járnak egyetemre( legalábbis nem olyan nagy szó hogy valaki egyetemista,mint rég) és semmi céljuk.Persze én is járok bulizni,elég sűrűn is,nincs stréber fejem,csak egyszerűen nem értem..Miért van ez így?


A férfiak meg teljesen átalakultak. Régen menő volt ha valakinek autója volt,már az sem érdekli őket, 30 évesen a szüleikkel élnek stb.

Mindig azt mondják,nincs idejük kapcsolatra,pedig szerintem ez csak az egyszerűbb megoldás..


Nem tudom ti hogy vagytok vele,de szerintem nagyon el van itt valami cs***ve


2012. ápr. 6. 22:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
27%
Köszi az általánosítást és a felszínességet. Te sem vagy különb...
2012. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 $ € Ž ***** válasza:

Szerintem jól gondolkozol, én is ilyen vagyok. Szintén hasonlókat várok el a lánytól, de azért legyen meg a férfi-nő viszony köztünk, tehát ne legyen teljesen elvakult karrierista. Ügyelj rá, hogy te se válj ilyenné.


És igen, tényleg sokan járnak feleslegesen egyetemre. Idéntől talán már változik ez.


21/F

2012. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
milyen szakon vagy?
2012. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:

nincs elcseszve semmi.

egyszerűen rossz körökben mozogsz,de biztosan nem férfiak között.

2012. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:

Valóban,annyit odaírhattál volna,hogy tisztelet a kivételnek..

Mert kivétel mindig van..A hiba pedig lehet,hogy a te készülékedben van.

2012. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
9%
most őszintén Magyarországon, milyen célokat lehet, úgy igazán dédelgetni?:D mármint lehet persze, csak majd mikor végzel akkor jössz rá, hogy a világ nem így működik...
2012. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 A kérdező kommentje:

első: nyilván általánosítok,nem mindenkire értem.de ebben hol lenne a felszínesség? nem értem:)


második: nem vagyok karrierista,ha úgy alakul akkor tuti "feláldoznám"magam a családért. Csak mivel látom,hogy ÁLTALÁBAN a férfiakból már kiveszett a család fenn tartó szerep,ezért gondolom úgy hogy magam lábán is meg kell állnom:)

2012. ápr. 6. 22:56
 8/84 anonim ***** válasza:
vagy legalább is Magyarország...:D
2012. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 A kérdező kommentje:
szerintem Magyarországon is lehet érvényesülni,nehezebben,de lehet
2012. ápr. 6. 22:57
 10/84 anonim ***** válasza:
92%

30 évesen nincs saját lakása és kocsija? Hát tényleg rohadjon meg az ilyen pasi, nem is értem...!


Az eszedbe ne jusson, hogy magában az országban van valami elcseszve, neem, inkább démonizáljuk a másik nemet szokás szerint.


24/F

2012. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!