Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság miért csak azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért csak azok találnak barátnőt, akik számára a gerincesség, erkölcs nem létezik?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 14:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ezt honnan veszed? nekem nem ilyen a pasim.
2012. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem igaz.


24F

2012. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azokra gondolok, akik hetente eljárnak bulizni, mindig más lány ágyában "landolnak", úgymond "élvezik az életet". stb.
2012. ápr. 7. 14:30
 4/17 anonim ***** válasza:
Hááát izééé...na elsősorban akikről szerintem te beszélsz azok pontosan az úgynevezett "alfahímek"! De ez am alapban hülyeség,nem csak ők találnak,nézzél körül a világban,a környezetben...:)Am meg amint emlitettem tegyél azért,hogy te is az alfák közé tartozz,és nemtudsu majd betelni a csajok seregével :D:D
2012. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya dolog az irigység.
2012. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Na én pont nem ilyen vagyok. 3x vagy 4x voltam eddig összesen bulizni, pedig 20 éves vagyok. Ja és van barátnőm.
2012. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem járok bulizni, mégis találtam párt... az egész azon múlik, hogy hol, és hogy milyen lányt keresel... hozzátenném én ott találtam meg, ahol nem is kerestem, így ez nem teljesen igaz, de kitartást, majd összejön a dolog :)
2012. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 lila nyuszi ***** válasza:
100%

"barátnőt"... Miért nevezed te barátnőnek aki csak egy éjszakára kell? :D


20/N

2012. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű. Olyan fiú olyan lányokat keres.

Nyilván, aki az eszével tűnik ki, még diszkó környékén sem járt, azt nem szedik fel.


De látom a kérdező sem veszi őket. Na pont ez van veled is.

2012. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Aki mindig massal reszel, annak nincs baratnöje, az nem tartos kapcsolat. Kicsit kevered a fogalmakat.
2012. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!