Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljunk, hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk, hogy többet találkozhassunk?

Figyelt kérdés

Pár hete megismertem egy lányt, de nehezen tudunk találkozni, mert mindig más dolga van (pl: sokszor nem engedi el az anyja mert rosszul álla suliban...és még messze is lakik - Solymár, én Budaörs) Gondoltam most úgy is jön a tavaszi szünet, és akkor majd könnyebb lesz.

Eljött a szünet, és így is nehéz összehozni, mert ugyanazok a gondok lépnek fel újra és újra... Nem tudjuk mit csináljak, nagyon rosszul esik mindkettőnknek, hogy vhogy sose tudunk találkozni... Mit javasoltok? BOCS A SOK ÍRÁSÉRT, DE JÓL ESNE EGY KIS SEGÍTSÉG! :) Előre is köszi..


16/F



2012. ápr. 7. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy korrepetálod.(ha már úgy is rossz tanuló) Elhívod aztán becsempészed a kezed a bugyijába.

Vagy Te utazz hozzá. A másik dolog, hogy vágodj be az anyúkájánál, vigyél neki virágot, így lehet könnyebben elengedi.

2012. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
áá ez zsir :)) köszi, de várom a további véleményeket! :)
2012. ápr. 7. 16:00
 3/6 A kérdező kommentje:
(amugy lényege az, hogy még nem jöttünk össze, de mindketten nagyon szeretnénk, csak sok az akadály :P )
2012. ápr. 7. 16:24
 4/6 asdface ***** válasza:

A kihívás olyan - nekem -, mint egy festményen a színek.

Utálom a fekete-fehér képeket, túl egyszerű kapcsolatokat.

Az első "kolléga" kiapasztotta a kreativitás tavát,mert ennél sokkal többet nem tudsz tenni.

Egy tanács, egy igazi férfit a tettei határozzák meg.

Írd meg neki, hogy megfogod locsolni és számítson az érkezésedre. Hétfőn ott termesz meglocsolod, elhívod sétálni - persze a drága mamát is locsold meg :) - és nehezen tudom elképzelni, hogy ne kedveljen meg legalább.

Sok sikert!

2012. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz, szépen, ezt fogom tenni! :)))
2012. ápr. 8. 13:48
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudom, hol lakik pontosan :DDD
2012. ápr. 8. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!