Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1. randi pénz nélkül! Hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. randi pénz nélkül! Hol legyen? Mit csináljunk? Tippek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 2. 21:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Itt a szép idő... séta egy parkban, vagy ilyesmi helyen.
2012. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 -=Koldus=- ***** válasza:
60%

Hát ha nincs pénzed akkor valami kihalt környék, erdő vagy ilyesmi, ahol a csaj még véletlen sem talál valami helyet ahová be tudnátok ülni mondjuk meginni egy üdítőt.


De ha jót akarsz magadnak akkor kérsz valakitől kölcsön pár ezrest a randira. Sztem nincs annál égőbb, mint mikor beülsz a csajjal valahová és Ő fizet.

2012. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Séta? úgyis jobb idő lett:)

Ha lányosabb fiú,akkor plázában ruha nézegetés vagy pc bolt.

Sajna nincs több ötletem..

2012. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem hagynám hogy beüljünk valahova és fizessen,hanem arra vagyok kíváncsi hogy milyen randit lehetne kihozni pénz nélkül. És ha csak felhívnám hozzám?
2012. márc. 2. 21:06
 5/19 -=Koldus=- ***** válasza:
Hát ha első randin felmegy hozzád, túl sokat ne várj attól a kapcsolattól. Talán egyszer lek*rod és kész.
2012. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
ja és egyébként egyszerű a lány,ő sem dolgozik és ő sem áll jól anyagilag mint ahogy énsem,ezért kérdezem azt hogy hol tudnánk először talizni
2012. márc. 2. 21:07
 7/19 -=Koldus=- ***** válasza:
De most komolyan, nincs kb 1000Ft-od sem, hogy megigyatok egy üdítőt egy kávézóban vagy egy kulturált kocsmában?
2012. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
menjetek setalni es "csak ugy spontan" vidd be egy butoruzletbe aztan probaljatok az agyakat meg ilyenek; nekem emlekezetes randiaim voltak egy ilyen helyen;)
2012. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
jó na de az első randin?
2012. márc. 2. 21:11
 10/19 A kérdező kommentje:
nincs lóvém semmi,majd csak szerdán lesz :)
2012. márc. 2. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!