Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy többet beszéljünk telefonon, meg hogy többet keressen?

Figyelt kérdés
A párommal kb 3hønapja vagyunk eggyütt, nem valami gyakran találkozunk, és nagyon zavar h szinte sose keres telefonon, csak nagy ritkàn ir 1smst este valamikor felhiv, ha èn keresem valamikor mèg fel sem veszi a telefont, vagy nem vàlaszol az üzenetre csak sok idô elteltèvel. Már rengetegszer megbeszéltük ezt, volt h nem szøltam e miatt hozzá, vagy èpp hogy veszekedtem vele, vagy pedig szèpen normálisan mondtam el neki, h engem ez zavar mert az ilyen viselkedése miatt, ùgy érzem, h nem érdeklem, ès egyáltalàn nem vagyok fontos neki, ès ha igy megy tovàbb inkább haggyuk az egèszet. Persze magyarázatot mindig kapok... Elèggè elfoglalt ember, mindig szaladgàl össze vissza, ès azt mondta, h nem szeret ugy telefonon beszèlni, h felhiv egy fél percre oszt kèsz, hanem inkàbb mikor szabad nyugodtan leül ès felhiv, vagy inkàbb eljön ès szemèlyesen beszèlgetünk. De akkor is zavar. Hogy tudnám el èrni, h többet keressen, adjatok lègyszi tanácsot!
2012. ápr. 8. 12:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hagyd az egészet. Ne akard kikényszeríteni, hogy hívjon mikor nem is akarja. Ha igazán érdekelné, hogy mi van veled akkor magától is hívna. Nem véletlenül nem hív.
2012. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én inkább egyetértek a pároddal.Semmi értelme van.Ha szeretelek az fizikailag érezettem nem pedig elektronikusan pláne ha elfoglalt.Ha lesz*rna vissza sem írna.Plus a telefon sem olcsó dolog.Miért ne szerethetne attól hogy nincs ideje kedves értelmetlenül hívogatni ???
2012. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ja és ha emiatt szakítasz vele neki teszel szívességet :)
2012. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ezt èn is igy gondolom... Csak õt nem tudom meg èrteni. Èn ha igy viselkedek valakivel akkor az azt jelenti, h nem èrdekel ès le akarom ràzni (ezt neki is mondtam). De viszont, most meg az van, h szerelmet vallott ès szeretne ma vagy holnap bemutatni a szüleinek! Már teljesen összezavarodtam.
2012. ápr. 8. 13:07
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha van barátnőm én sem hívogatom se semmi.De amúgy ahogy tudok kedveskedek neki és mindent megteszek azért hogy boldog legyen.Az hogy vki nem telefonálgat mert pl én is utálom nem ok arra hogy olyat feltételezz róla aminek semmi valóság alapja nincs ..
2012. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"Ezt èn is igy gondolom... Csak õt nem tudom meg èrteni. Èn ha igy viselkedek valakivel akkor az azt jelenti, h nem èrdekel ès le akarom ràzni"


Na pont itt a gond, hogy a te viselkedésmintáid alapján akarod őt megérteni, ahelyett, hogy elfogadnád, hogy másképp gondolkodik, mint te. Ő szerintem elég értelmesen elmagyarázta, hogy mit gondol erről, ha nem tudod elfogadni az álláspontját, akkor nem vagytok egymáshoz valók. Mellesleg nőként én a pároddal értek egyet, sosem értettem, mire jó, hogy folyton telefonálgatni kell egymásnak...

2012. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

a lanyban tobb a lelkesedes es a ragaszkodas mint a sracban. a srac biztos inkabb massal koti le a figyelmnet vag ycsak egyszeruen tul tudatlan ahhoz hogy megertse a tarsat mi teszi boldogga. ki tudja mirol van szo...?!


tobb mint valoszinu hogy nem halalosan szerelmes beled es nem az a romantikus, erzo, szenvedelyes tag. :D

2012. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem is arról van szó, h azt akarnàm, h folyton hivogasson, de azért az már elég durva, h 2napja semmit sem hallottam felõle. Tudom, h nem szeret telefonálgatni, hisz elmondta, meg azt is h attòl h nem csüng éjjel nappal a telòn mèg fontos vagyok a számára, meg h nagyon sokat gondol rám, talàn még többet is mint kellene. Én ezt meg értem. De azért jòl esne ha legalàbb egyszer 1nap felhivna, vagy legalàbb vàlaszolna az üzenetemre.
2012. ápr. 8. 14:29
 9/18 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Èn 22, õ 27 lesz.
2012. ápr. 9. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!