Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, akivel pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel pár hónapja ismerked egy oldalon. Sokat beszélünk telefonon és levelezünk is. De nem hajlandó képet küldeni magáról. Ő tudja én hogyan nézem ki. Ez normális dolod, hogy nem küld képet priviben sem magáról?

Figyelt kérdés
Azért volna érdekes a válaszotok,mert én másik városban élek és pár nap múlva megyek a lány városába találkozni vele.Csak éppen fogalmam sincs,hogyan néz ki.Mitől fél?Vagy ne aggódjak?

2012. márc. 5. 18:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%

Én sem küldök, soha senkinek sem képet:) Fb-n is csak olyan képem van kint, amin úgy jelöltek be..

(Bár én férfi vagyok, a nők pedig általában szeretik magukat fényképezni)

2012. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes. Én is neten ismertem meg egy csajt de ő 1,5hét levelezés után már a találkozónkat szervezte.. Első levelét meg 4 különböző képpel zárta magáról.
2012. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Érdekes számomra,hogy 4 nap múlva találkozom valakivel és azt sem tudom hogyan néz ki.Nincs mitől félnie,mert nem élek vissza a képével.Bár mondott már ilyet,hogy azért nem küld képet magáról.De én nem vagyok ilyen.
2012. márc. 5. 19:05
 4/29 A kérdező kommentje:
szerinte így (lenne)normális,hogy küldünk egymásnak képet.nem?
2012. márc. 5. 19:07
 5/29 A kérdező kommentje:
szerintem.bocsánat lemaradt egy m-betű :)
2012. márc. 5. 19:08
 6/29 anonim ***** válasza:
56%
Igazából egy 70 éves tata, aki kisfiúkat gyűjt be és megerőszakolja őket.
2012. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
hát a hangja alapján nem hiszem,hogy férfi lenne:)de köszi a választ!
2012. márc. 5. 19:10
 8/29 anonim ***** válasza:
26%

Nyilván nem normális! És te sem vagy az, ha elmész így egy vakrandira! A lányok imádnak magukról képet készíteni, és mutogatni azt, hogy minél több bókot kapjanak. Szinte ez élteti őket! Te meg kb. olyan vagy mint itt a nagy többség, hogy a csaj írja, hogy szexelne de nincs kivel, és máris százával jelentkeznek pedig még azt sem tudják hogy kiféle miféle!

De van egy jó hírem! Örökre papucs lehetsz mellette, máris pár hónapja hagyod magad szívatni! A csajok szeretik kihasználni a fiúkat, és rajtad látja hogy mindig az lesz amit ő akar! Ezt jól besz*ptad! Jó kis bólogató kiskutya leszel, mert különben rinyálni fog, egy jó randitok nem lesz, nemhogy ágyjelenet.. Gondolkozzál már!

2012. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ez nem normálisság kategória, hanem a nem akarok semmit tőled kategória... vagy épp nem vagyok magammal megelégedve kategória..
2012. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Én nem egy éjszakás kalandot keresek!Némi bizonyosságot szeretnék,ezzel,hogy képet kérek az illetőtöl.Mert ha komolyan gondolja ezt az egészet,akkor nincs mit veszítenie.Szerintem.De ha nem jön össze is,ő jobbra,én balra és semmi gond.Én az egész embert nézem.A külsőt is,de fontos a belső is.A lényeg:nem szeretnék 2 hétig szobrozni a találka helyen,mert régen el ment mellettem és -esetleg-nem tetszettem neki.
2012. márc. 5. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!