Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nő kell egy férfinak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nő kell egy férfinak? Mi fog/ (fogott) meg benne?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok (jók-rosszak egyaránt), ideálok... minden érdekel minden téren.

Kor is írjatok! Köszönöm előre is a válaszokat. :)


2012. ápr. 8. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyen kedves aranyos normális ,lehet átlagos söt inkább olyan.37/F
2012. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Manapság kevés olyan lány van, aki igazán megfog jellemre.


Eddigi tapasztalataim szerintem az ilyen lányok több éves párkapcsolatban élnek.


Nincs nagy igényem külsőre, elég ha nem túlsúlyos és arcra bejön.


Fontos, hogy jellemre normális, értelmes, kedves, hűséges, megértő és jó beszélgetőpartner legyen. Humorérzékkel is legyen megáldva azért. A perverz hajlamait sem bánnám. :D

2012. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és 22 vagyok.
2012. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az mosolya fogott meg benne. Ő túlsúlyos, de ahogy nézni tud, és ahogy mosolyog. Attól én le lettem fegyverezve.

Később kiderült, hogy aranyos, kedves, segítőkész, nem nagyképű, szerény. Kicsit talán visszahúzódó is, de fel meri vállalni magát. Segít a gyengébbeken.

És az ártatlansága... az a gyermeki ártatlanság még mindig meg van benne ,ami már a mai 13 évesekből is kiveszett.


Szóval ő nem mindennapi. Minden titkát, csodáját meg akarom fejteni. De azt hiszem ez hosszú meló lesz :D


22 F

2012. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14:15


Jaaaj, ezt olyan jó volt olvasni. Remélem örökre együtt maradtok! A fene azt a romantikus lelkemet... :D


19/L

2012. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!