Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak a szüleimnek? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a szüleimnek? Mi lelte őket?

Figyelt kérdés

A lényeg az,hogy van barátnőm 4hónapja, de távkapcsolatban élünk (60km),tehát minden hétvégén tudunk csak találkozni,vagy 2 hetente. Anyuék tökre örülnék,de néha mikor igy mondom nekik,hogy megyek vele találkozni,vagy valami,akkor igy elvannak,hogy jaaaj már megint? Mégis,hogy magyarázzam el nekik,hogy nekem ez az egész fontos dolog?Tényleg nagyon szeretem a lányt. Még azt sem igazán mondhatják,hogy drága,vagy fizetniük kell,mert eddig mindig a saját pénzemből utaztam,nagyon ritkán kértem 1 kis + pénzt. Valami ötlet?

17F



2012. ápr. 8. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
"jaaj mar megint" micsoda?! nem ertem mit sokallnak ok ha nem a penzt. bocs de nem ertem pontosan mi is a bajuk!
2012. ápr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elso: az a bajuk h kerdezo mindig is anyuci pici fia volt, akit szeretett, es most keptelenek elhinni h baratnoje van, es allandoan arrol faggatjak, es ugy kezelik ot mintha a sajat gyermekuk lenne. lanynak is kinyaljak a segget, ahogy a kerdezonek, amit nem nagyon szeretne.


jol mondom kerdezo?:D

2012. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"vagy fizetniük kell"

"mert eddig mindig a saját pénzemből utaztam"


és ezt a pénzt kitől kaptad? :D

2012. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát,igen. Kb erről van szó. Nemtudom mit vannak úgy oda. 1x elvannak,hogy jaaj ez természetes dolog,ez az élet rendje,aztán meg jaj,már megint mész?


A pénz az az enyém, nem ők adták.

2012. ápr. 8. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!