Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mutassam be a szüleimnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam be a szüleimnek? És mit mondjak el rólunk nekik?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, a barátom 25, 5 hónapja járunk. ő már bemutatott az egész családjának szinte - náluk ünnepeltük a születésnapját, és egyébként is voltam már többször náluk.(aludtam is ott, és náluk ez teljesen természetes, a szülei invitáltak, hogy nehogymár 10 után hazainduljak)..... de ő élt már együtt volt barátnőivel (a családjával is), ellenben nekem az első komolyabb kapcsolatom. félek, hogy azt hiszi, nem veszem komolyan.. de nincs így, csak egyszerűen nem tudom mithogyan kéne.
2008. dec. 17. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

tudjak hogy van baratod, ugye?

hat mondd meg, hogy anya apa tudjatok lassan fél éve jarok vele, kezd komolyodni, nagyon szeretem, és nagyon orulnek neki, ha ti is megismernétek. arra gondoltam, hogy elhivom ekkor es ekkor :D vagy elmehettek negyesbe valahova, az nem olyan kotott, ha a szuleid kaphatóak rá, most hideg van az allatkerthez sajnos, pedig az jo lenne :D

vagy ilyesmi.

batran, ne felj, a szuleid is orulni fognak neki, es a parod is. csak légy őszinte, kedves, lelkes, és ne parázz :D

sok szerencsét :D

(pl szilveszterre ha nincs programozok, vagy ket unnep kozott, stb :D)

2008. dec. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen szerintem sem kell félned csak beszéld meg a szüleiddel hogy beszeretnéd mutatni a párod nekik:D szerintem nem fognak nemet mondani:)sőtt szerintem szivesen megismerkednének vele:)sok sikert:) majd írj hogy mi történt
2008. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előttem szólóval!

Mond meg nekik mi a helyzet, hogy komoly kapcsolatod van és hogy milyen jól érzed magad vele és megértitek egymást!

Mesélhetsz nekik a barátodról bátran, mert ugyis látják majd rajtad milyen lelkes vagy! Ha beszéltél nekik róla, akkor idővel be is mutathatod, ha jól érzed magad vele biztos nekik is szimpatikus lesz!

A barátodnak is mondhatod, hogy ő neked az első komolyabb kapcsolatod és szeretnéd bemutatni a szüleidnek!

Biztos örülne neki! És igy nem hinné azt hogy nem veszed komolyan! Ennyi.

2008. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1) a barátom oldala.. ő tudja hogy nem volt előtte senki, max 2-3 hónapig .. és .. szóval tudja hogy ő az első. (minden szempontból első) imádom.


2) a szüleim. talán az a baj, hogy alapjába véve nagyon keveset beszélgetünk. anyukám netfüggő - és ez furán hangozhat,de tényleg.. sokkal többet foglalkozik az internetes barátaival és az emailjeivel meg a honlapszerkesztéssel meg minden ilyesmivel mint velem vagy a testvéremmel vagy a családdal.. az apukám pedig keveset van itthon, amikor meg ő hazaér, én vagy tanulok (mostépp a vizsgák miatt), vagy itthon se vagyok, mert a barátaimmal vagyok.. hétvégén.. akkor néha együtt.. pl közös ebéd.. de közös programjaink régóta nincsenek.

2008. dec. 17. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyelj nekem is nagyon rossz anyukámmal a kapcsolatom, sőt szinte nem is tartjuk! Apámat meg nem láttam már vagy 13 éve! Most ezt nem azért irtam hogy sajnálni kell, mert én már ugy mond meg szoktam!

Arra akartam kijukadni hogy ha anyám ilyen lenne biztos már bocsi,de meg mondanám neki a magamét!

Mi az hogy fontosabb neki az internet!!!?

Ha majd egyszer lesz gyereked akkor se fog érdeklődni!

Azért én biztos elbeszélgetnék vele, egyébként én irtam a kommented előtt!

Bocs hogy ilyeneket irok, de ezt nem hagyhattam szó nélkül!

Nem akarlak elkeseriteni, de ez nem szép dolog anyukádtól!

Szóval ezért nem tudod hogyan is mutasd be a barátod!

Hát ez anyukádon függ, most komolyan!!

Minden esetre jó lenne ha felnyitnád a szemét egy kicsit!

Rád bizom hogy hogy! Ha megbántottala volna akkor ne haragudj! Sok szerencsét

2008. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
51%
gáz ha 25 évesen a szüleinél él és a szülei invitálgatnak,h aludj ott. 19 éves vagy nem? Hát akkor meg ne vesztegesd az idődet a jövődre gondolj. Nem gazdag faszikra gondoltam itt mielött beszólogatnátok de talpraesett nomrális emberekre!!
2008. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem a szüleivel él, csak hétvégente.. :) mert hétköznap egy másik városban albérel ahol tanul is. és nem gondolom hogy vesztegetném az időmet rá.


másik kommentező: nem bántottál meg, én is érzem hogy ez így nincs rendben.. hogy hogy lehetne változtatni rajta az megint más kérdés.

2008. dec. 17. 20:40
 8/8 anonim ***** válasza:
mi olyan nagy dolog ebben, miert is kell bemutatni nekik? En mar 1.5 eve egyutt vagyok a parommal, igaz, mas orszagban elunk, de meg en sem talalkoztam a szuleivel, o sem az enyemmel. Most ha ennyire felsz, hogy hogy add be a szuleidnek, akkor ne mutasd be es kesz, igy ahogy elmondod, sztem anyudat ugysem nagyon izgatja.
2008. dec. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!