Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldön dolgozó pasik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön dolgozó pasik! Közismert hogy a magyar p1csák igényei minden téren az egekben vannak, de a külföldi csajok nem lenézőek a magyar pasikkal?

Figyelt kérdés
Szerintetek hol könnyebb becsajozni, itt vagy kint?
2012. ápr. 8. 17:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
65%
KINT!!!
2012. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Még úgy is könnyebb ott kint hogy te egy külföldi vagy!!
2012. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%
ha BMW-d van akkor mindenhol kurrva könnyű
2012. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
66%
Én még csak chateltem külföldi lányokkal, de ők sokkal kedvesebbek voltak velem, míg itthoniak simán kilépnek köszönés nélkül.
2012. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Odakint nem csak a csajok kedvesebbek hanem minden ember. Angliában voltam. Ráléptem egy ember lábára és ő kért tőlem bocsánatot. Szóval ott mindenki más mint itt.

De ott másabbak is a dolgok. Nincs annyi lopás, betörés...

2012. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Hát kezdek akkor egy kicsit megnyugodni a válaszok alapján :)

Úgy néz ki hogy nekem is ki kell mennem, mert itthon nehéz megélni, csak amiatt aggódtam hogy fogok kint csajozni. De az is bíztató hogy haverom már 2 hónapja kint van és van bnője, itthon meg évekig nem volt. (21/F)

2012. ápr. 8. 17:12
 7/31 anonim ***** válasza:
21%
Ritka nagy bunkó lehetsz és így a külföldi nőknek sem fogsz kelleni. Lehet h nem olyan nagyok az igényeik mint az általad ismert nőknek, de nekik sokkal fontosabb h normális legyél, mert azt szokták meg
2012. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
48%
Nem!Itthon előbb lenéz téged egy magyar csaj mint egy külföldi ott kint,ha kifogsz egy rendes csajt,nem hogy lenéz,hanem még talán segít is az előbbre jutásban.Magyar csajok orra az égne néz...
2012. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%
Ja és még valami,a magyar csajok külföldi pasira pályáznak,elég sok.Kimegy a legtöbb elveteti magát és eltartatja magát..hajaj mennyi ilyet ismerek..
2012. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Menj ki Fehéroroszországba. Az ottani csajok állítólag kedvesek, rendesek, de nem prűdek, és baromi olcsó ott minden. Két probléma van:

1: angolul nem tudnak, orosz kell

2: az utazás viszont nem olcsó

2012. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!