Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apanacsi kérdése:

Szerintetek hol keressek olyan lányt akivel komoly kapcsolatot szeretnék kialakítani? Hosszú távú kapcsolat

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ne itt!
2012. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jajj istenem!


Ezt sosem tudhatod senkiről elsőre h komoly lehet e vele avagy sem....


kivétel ha olyan az illető h csak szex aztán másnap pápá--

De a tetszik szimpatikus az ideálod, azt meg kell ismerni előbb és utána tudod meg!


Nincs megírva, hogy a közeli pékboltban, vagy az utcán fogod / kell megismerned.

2012. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
diszkóban-szórakozóhelyeken lehet találni normális lányt ?
2012. márc. 22. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:

discoval az a baj, hogy oda sokan szórakozni mennek egy saját kis társasággal, persze sokan azt mondják h mind rib@nc hát szerintem nem mindegyik!

Mert ott is lehet találni, csak ritka mint az albínó jegesmedve

2012. márc. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek kérdező. Én is ezzel küzdök, valahogy sehol sincs már normális szabad lány, akit találtam és tényleg hűséges, kedves, rendes lány az mind foglalt sajnos. Pedig Debrecenben nagy a választék és mégsincs semmi.


Pedig tudnék szeretni nagyon is, de engem észre sem vesznek, túl jó fiú vagyok, érzelmes, kedves típus és ez nem nyerő manapság.


22/F

2012. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azt én is hallottam h Debrecenben sok lány van sokkal több mint fiú...


és amikor ilyen társkeresőkön nézelődök ott is nagyon sokan vannak Debrecenből...de a lesbi is sok állítólag..

2012. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
És mi van még Debrecenben sok? Igen, a k*ák vannak sokan. Könnyen lehet szexmunkás párod. Aztán csak pislogsz, mikor kiderül hogy mivel foglalkozik:D
2012. márc. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!