Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, milyen fiúk jönnek be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
Külső, belső, stb....
2012. ápr. 9. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:

külsöre legyen szolis.. ne cigányfekete de azért legyen jo szine :)

a haja legyen betéthaj vagy ahhoz hasonlo, az öltözködés is fontos.

nekem az ilyen fiuk jönnek be a legjobban :) ja igen a kockahas baba arc párositás meg hab a tortán :)

belsöre értékekben nálam a legfontosabb hogy meglegyen a közös hullámhossz és a bizalom hogy önmagunk tudjunk lenni egymás mellett.

18/L

2012. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Külső: 178 cm, de inkább magasabb, semmiképpen sem vékony cingár, inkább egy kis pocak, vagy izom, de 80 kiló alatt nem nagyon érdekel pasi. A szép csuklyás izmokra bukom, azt nagyon szeretem, de ne legyen felfújt gyúrós műpasi...

Belső: Intelligens, tájékozódott. Jobban szeretem ha a pasinak picit csípősebb a humora, de azért ne legyen bunkó. Legyen döntésképes, ne hagyjon mindent rám...



Hát ez lenne az álompasi, de nyilván ilyen nincs, és nem is kell, mert ha minden tökéletes, hol az izgalom?:)

2012. ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem sötét haj,sötét szem,mindenképp legyen magasabb vagy legalább egy magas velem,rendesen öltözzön(úgy értem ne rohadjon rajta egy hétig ugyanaz a póló,de ez alap), duci semmiképp se legyen,és vézna se,mert akkor nem érezném magam mellette biztonságban,inkább sportos legyen, de ne foglalkozzon a kelleténél többet a külsejével(h az már b*zis:D)

legyen kedves,de legalábbis érdeklődő,nem árt ha van némi esze is...ja és legyen szexi,ne egy nyálgép:D

18/L

2012. ápr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kölnisüveges ma ne is próbálkozzon?
2012. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

külső: legyen extrém magas, barna haj, barna szem, vmiféle arcszőrzet, nem kell h sportoló teste legyen, de ne is legyen 100 kg

belső: intelligens, művelt, tájékozott, hűséges, őszinte, figyelmes, türelmes .. ezt még tudnám sorolni


19L

2012. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mindenkinek a magas srácok jönnek be?:D

szóval én a 172 cm-el labdába sem rughatok:D

2012. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát ez olyan, hogy a fiuknak meg általában az alacsony lányok tetszenek...
2012. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor nekem semmi esélyem a 164cm-mel :D
2012. ápr. 9. 13:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Külső: magas, végül is nálam magasabb, ami nem nehéz a 160 centimmel, általában szőke haj, de nem annyira fontos, kék szemek, ne legyen vézna, inkább olyan macis, akihez hozzá lehet bújni, semmiképp ne legyen kopasz és ennyi


Belső: vicces, humoros, őszinte, megbízható, megértő, elfogadó

2012. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
külsőre legyen ápolt, belsőre pedig irányító és férfi.
2012. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!