Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor ki kérjen bocsánatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor ki kérjen bocsánatot?

Figyelt kérdés
A barátom néha amit mondok félreértelmezi és megsértődik rajta, nem értem miért csinálja ezt. Mindig ebből vannak a veszekedések.
2009. jún. 17. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Senki, probáljatok egymásra hangolódni.
2009. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán nincs humorérzéke!:DIlyen esetekben szerintem nem kell,hogy bocsánatot kérjen egyikőtök sem,csak beszéljétek meg..
2009. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hihetetlen de a férfi és a női gondolkodás közt különbségek vannak! Bizonyított dolog! Volt egy ilyen vizsgálat, h egy 6-7 éves kislányt kiültettek egy utcasarokra,és megfigyelték h alapjában csak nők voltak akik empátiát éreztek,és odamentek a gyerekhez! A nők sokkal érzőbbek(még mielőtt támadás érne:biztos van kivétel a férfiak közt is),egyszerre tudnak 2 il. több dologra figyelni..stb míg a férfiak jobbak a tájékozódásban,az technikában...

ebből kifolyólag az nem baj ha ő téged félre ért,a pasikkal amúgy is sokkal konkrétabban kell beszélni!Ha azt akarod h mégértsen,fogalmazz pontosabban!

2009. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem a kalauznak kéne bocsánatot kérni, amiért rosszul kezelte a jegyeteket
2009. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb, ha mindketten bocsánatot kérnek, de leginkább ha mindketten megbocsátanak. :)
2009. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy ilyen barátnőm. Én humoros gyerek vagyok, s hangulatfeldobásból elsütök néhány viccet. A barátnőm állandóan sértődött. Gondoltam arra, h megváltozzak de mindenki a humoromért kedvelt, így hát a barátnőmnek kellett mennie. Nagyon megviselt, de a barátaimat nem hagyom semmiért és senkiért. De nem feltétlenül ez a megoldás. Azóta találtam egy lány aki pont ezért a humoromért szeret.
2009. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze a barátnőm állandóan félreértette a vicceimet. Ez kimaradt
2009. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!