Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, bejönnek a gitáros fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönnek a gitáros fiúk?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 16:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy a gitár egy fából készült csajmágnes... ^^ nekem nem jönnek be annyira...
2012. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem jonnek be.
2012. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még régebben pont a csajozás miatt kezdtem el gitározni, de nem volt különösebb hatással senkire (másképp fogalmazva lesz@rta mindenki). Szal szerintem tök mind1 h gitározol-e, ha jó pasi vagy lesz csajod, ha nem akkor meg nem. 21/F
2012. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nekem bejönnek.
2012. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

randa srác + gitár = általában semmi

helyes pasi gitár nélkül = szexi

helyes pasi + gitár = szexi a négyzeten


Felszínes vagyok, lehet, de az biztos, hogy számomra egy vonzó pasi, aki jól gitározik, e művelet közben sokkal szexuálisabb jelenség, mint mondjuk egy hasonlóan helyes, tehetséges festő alkotás közben.

2012. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

jah igen, csak már annyian gitároznak, hogy az számít menő csávónak aki nem gitározik :D

különben meg az előzőnek igaza van ronda srác + gitár = semmi

ha ronda vagy és gitározol, akkor olyan leszel mint az egyik haverom, egy otthonülő zugzenész kocka

2012. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda :) És igen sok ember gitározik ma úgy, hogy nem nagyon tud vagy nem is..
2012. ápr. 9. 17:07
 8/15 anonim ***** válasza:
igen, de 5-ösnek igaza van, ha ronda, akk nem számít semmit. viszont ha jol és ki és tud normálisan gitározni , akkor Ł{${<ł{[<{łĐ{{<!!!!
2012. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha jol néz ki*
2012. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bocs, nem vagyok csaj, de véleményem van :).


Én agyérgörcsöt tudtam kapni az ilyen tipikus tábortűz-menti puncigitárosoktól. Eleve csak azért tanulnak gitározni, hogy el mariachit játszanak a csajoknak, de mivel - az általam látottak alapján - általában elég elkeseredett lépés, így nem mennek vele semmire, viszont a szociális életet totál meggyilkolják vele. A gitártudás simán lehet előny, de attól, hogy gitározol, nem leszel menő a csajoknál. A gitár egy tuningelem, ha szar a verda, egy spoiler nem javít rajta...


Két srácot is tudnék említeni, egyikük az egyik legjobb cimborám, a másikat élből rühellem. Mindkettejük hordta magával a szaros gitárját minden nyüves buliba (utóbbi még kocsmába is képes volt kikapcsoltatni a zenét), és önkényesen meggyilkolták a hangulatot egy kis nyolcóramunkázással. Tény, hogy minden csajt maguk köré vonzottak ezzel az akcióval, de annyi eszük nem volt, hogy felfogják: ezzel teremtettek is egy olyan környezetet, ahol semmi esélyük nincs csajozni, mivel mindenki énekel, ismerkedni esélytelen. A csajok imádták őket, mint havert, de barátnője, futó kalandja egyiknek sem jött így össze, ellenben a srácok közül sok ellenséget szereztek :D.

2012. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!