Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok. Bejönnek a gitáros pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Bejönnek a gitáros pasik?

Figyelt kérdés
Tudok gitározni,de nem nagyon merek vele dicsekedni.....az az igazság hogy a sulim messze van és bentlakásban lakom hétköznap.Nagyon sok a lány és kicsitt félek attól,hogy dicsekedjek.Van okom arra,logy féljek?Neki vágjak,hogy egy gitárestet szervezzek a bentlakásba?
2010. ápr. 8. 12:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Hidd el, egy lánynak nem a gitárod fog tetszeni, hanem aki pengeti.

Az én párom airsoftozik és nem a fegyverébe vagyok szerelmes, hanem belé. Érted?

2010. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, mi az általánosság a csajok körében, pedig én is az vagyok. Nem szoktam sok emberrel a gitározásról társalogni. Én is gitározom, lassan két éve, imádom, van egy bandám is. Ebből kifolyólag odavagyok a gitáros pasikért, és a koleszos szobatársaim is odavannak a gitárosokért, szal kapásból van velem együtt 6 ilyen lány...Szerintem jó dolog, ha egy srác gitározik, vagy bármi más hangszeren tolja. Szerintem nyugodtan megszervezheted a gitárestet.:) csak aztán majd számolj be róla, kíváncsi vagyok;)

2010. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szerit nem az a jó ha van valakinek valamilyen hobbija a zene meg a legjobb. Imádom a dobos és a gitáros srácokat a barátom dobol is. De engem ő érdekel nem az ütői:D tök jó dolog fellehet hozni témának de ne rámenős dumaként jó róla beszélni:)
2010. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

de ugy ertem,hogy lenne modjuk egy kis elonyom a tobbi pasival szemben......?/?

(koszi a valaszokat;) )

2010. ápr. 8. 13:23
 5/27 A kérdező kommentje:
es oke......ha sikerul,majd beszamolok;)
2010. ápr. 8. 13:24
 6/27 anonim ***** válasza:

nálam tuti lenne előnyöd :DD

én imádom, ha egy srác gitározik... :)

16/L

2010. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
jaj enis nagyon szeretem:)hany eves vagy?
2010. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2010. ápr. 8. 21:02
 9/27 A kérdező kommentje:
juliusba 17:P
2010. ápr. 8. 21:04
 10/27 anonim ***** válasza:
16:03 vagyok.. és hol laksz? :DD
2010. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!