Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes ezt tovább csinálni? (lent)

Figyelt kérdés
Régóta beszélgetünk néhányszor találkoztunk is már, rákérdeztem, hogy mit gondol rólam, azt mondta, hogy jó faszi vagyok, meg jó fej meg minden de csak mint barát gondol rám. :( Érdemes mint barát továbbra is keresnem és foglalkozni vele és majd össze jövünk egyszer, vagy inkább felejtős? Volt már más is, ebbe a cipőbe, és mit tett, szerintetek lehet még esélyem ha sokat találkozunk és mindig mellette leszek jóban rosszban? Nem csak hülyíteni akarom tényleg szeretem. 16/F a csaj pedig 15
2012. ápr. 9. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát figyi... próbálkozni lehet még egy ideig, de ha nagyon nem akar lépni a "barátságból", akkor viszont hagyd az egészet.


Volt már, hogy rajtam lógott egy srác folyamatosan, miközben én csak barátként tekintettem rá, viszont ö nem fogta ezt fel... nagyon idegesítö és megutáltatta magát egy idö után ezzel.

2012. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem erdemes. Nalam forditott a helyzet, en vagyok a csaj. A srac meg minden titkat elmondta, anelkul, hogy en kertem volna, gyakorlatilag en lettem a lelki szemetese, de rajottem, hogy nem kell ez nekem, meg arra is rajottem, hogy nem erdemel meg meg baratkent sem, mert sose kerdezte meg, hogy velem mi van vagy valami, csak folyton jott a problemaival, pedig jol tudta, hogy tetszik nekem. Rajottem, hogy onzo es gyerekes 21 evesen is es nem meri vallalni az erzelmeit es szemembe mondani, hogy nem akar tolem semmit, hanem inkabb meg ki is akar hasznalni.

Szoval HAGYD az egeszet, ez a "csak baratok" duma a leocskabb szoveg a gyava emberek szamara, akikbe fokarcnyi batorsag sincsen kozolni a masikkal, hogy soha sem adok eselyt neked.

2012. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem nyomulok meg semmi, csak megkérdeztem egy idő után, hogy mit gondol rólam, és akkor mondta azt ,hogy aranyos, meg, hogy jó faszi vagyok, meg jó fej, meg szeret de csak mint barát. :( De ha továbbra is találkozgatunk meg ilyenek, akkor lehet, hogy majd ki alakul valami, ebbe reménykedek csak. :(
2012. ápr. 9. 16:26
 4/4 realrocknrolla ***** válasza:
szerintem hagyd békén egy ideig, ez segíteni szokott. ilyenkor rádöbben (márha rádöbben) h hiányzol e neki v sem
2012. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!