Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szkrájleksz kérdése:

17 vagyok, van egy lány akivel általánosba oszttársak voltunk, és nekem nagyon tetszett már akkor, de énis neki. azóta el telt 4 év és bulikban még mindig találkozunk és beszélgetünk stb. de nemvolt még semmi. Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
Tudni kell még hogy ő egy nagyon gazdag családbol származik és híresek, én pedig egy elég szegény gyerek vagyok de vmiért tetszünk egymásnak. De szinte mindig ugybeszélgetünk hogy szurkáljuk, beszólogatunk egymásnak viccből. Haverjaim is kérdezik hogy miért nem próbálkozok be már nála mert mindig látják a csajon is hogy bejövök neki, de ő nagyon kényes és flegma. Egyáltalán hogy kezdjek neki az egésznek? , mert kezdek már tényleg érezni iránta vmit és ezt már nembirom. De nem akarok ugy mint a többi fiu hogy udvarol stb, mert mi nemugy vagyunk mint a többiek. Normális válaszokat várok akik tényleg eltudják képzelni milyen szar helyzetbe vagyok.

2012. ápr. 9. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kényes és flegma miért akarsz vele járni?Van sok száz szép lány,aki normális!Próbálkozz azoknál!:)
2012. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nem velem flegma hanem másokkal....és nekem nemigazán kéne most más,csak ő:/de fogalmam sincs mitcsináljak
2012. ápr. 9. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát annyit megkérdezhetnél tőle,hogy lehetne-e több, mint barátság.
2012. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!