Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Másoknál is így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Másoknál is így van? 10hónap telt el amióta a barátom, (akivel együtt voltunk másfél évig) szakított velem egy másik lány miatt.

Figyelt kérdés
(akivel még most is együtt van), én szerelmet próbáltam,3 hónapos kapcsolatban élek. Jó szeretem a mostanit meg oda vagyok érte. De a volt barátom mindig az eszembe van. Amikor egyedül vagyok, szinte mindig ejtek könnyeket miatta. Miért van ez, ha már annyi idő eltelt? Mikor múlik el a hiánya?! 16/L
2010. júl. 28. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
minek dobdtad bele magad 1 uj kapcsolatba?
2010. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
minél hosszabb egy kapcsolat általában annál nehezebb az iylen témájú szakításokat feldolgozni. az egész szerintem csakis rajtad áll
2010. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az a helyzet h velem ez 2,5év után is előfordul pedig 1éve másik barátom van és midnennél jobban szeretem, de a régi azért néha eszembe jut ő volt az első nagy szerelmem, ugyh sztem ezért..de még reménykedek h egyszer el fog múlni
2010. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Amikor összejöttem a mostanival minden szép és jó volt, úgy éreztem h imádom, túl vagyok a régin. Itt a probléma az volt, hogy ő felkeresett msn-en, járt hozzám, meg kétszer már sikerült is többnek sikerülnie.. egy hete lezártam ezt az egészet.. vagy mindent vagy semmit..annyi idő eltelt már, meg én is erősödtem belül annyira, hogy tudjak nemet mondani. Ha egy kis idő múlva felkeres (Ő!) és betudja bizonyítani hogy mellettem a helye,összejöhetünk, de ha nem keres, akkor ennek így kell lennie, én már többet nem alázkodom meg előtte.

2010. júl. 28. 23:54
 5/6 anonim válasza:
Az emlékébe vagy szerelmes, nem belé:):D
2010. júl. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha összejönnél megint a régivel, akk biztos h jólenne meg stb, de csak csalódás érne h mennyire megváltozott, nem is olyan mint amilyenre emlékeztél...


hagyd szerintem, elmult, vége...:)örülj h most emgint van melletted vki, ne bántsd meg őt, hisz ő is szeret! most legyen ő a fontos!:)

2010. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!