Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek szerint mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint mik a hátulütői/előnyei annak, ha valakinek a férje/felesége egy (akár ismertebb) celeb/híresség?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy az egyik fél egy médiában nem ismert/nem ott tevékenykedő átlagember, csak a másik celeb/híresség. És mondjuk vagy az áll fenn, hogy a celebnek tetszik meg valki, és szerelme viszonzásra lel, vagy pedig az egyik átlagember szeret bele, és ez viszonzásra is lel. Bocs hogy ilyen kifacsartan írom csak kíváncsi vagyok rá...

2012. ápr. 9. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
csak nem kiszel tünci új regényhőse vagy?
2012. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amíg velem nem esik meg ilyen addig magasról szarok rá.

Ez a véleményem.

2012. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha ismertebb az ember, akkor több ajánlatot kap, többen próbálják meg elcsábítani

23l

2012. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Baromira sokan másznak rá, kavarnak, így kb alap a feltétel nélküli bizalom. Ezen felül nem csak a "sztár" válik köznyelv tárgyává, hanem a párja is. Figyelni kell hol és hogyan jelenik meg az ember, mit csinál, stb stb.

Összességében az én véleményem az, hogy tök jó tök jó, de túl sok energia kell hozzá, így én alapból kétkedve indulnék neki.

2012. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kiszel Tünci regényt írt? LOL
2012. ápr. 9. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Kiszel Tünde nem analfabéta?! Intelligensebb mint hittem.



Szerintem egy ilyen kapcsolat nehézkes. Vagy a másik félből is sztár lesz (az izének a nője név alatt kell mosolyogni a Kiskegyedben) vagy jó eséllyel szétmennek.

Előny nyilván a pénz illetve a a jólét, a hátrány, hogy a média mondja meg hogy hogyan éljen a párod, és ezen keresztül hogyan éljél te. AZ ő egész imidzse határozza meg, hogy te milyen legyél. Sok kavarás, munkahelyi szivatás stb. A celeb párjának lenni nehezebb szerintem.

2012. ápr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!