Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tetszik a lányok többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik a lányok többségének ez a cicafiú stílus?

Figyelt kérdés
Miért nem a normális(helyes) pasik jönnek be nekik?Akik nem hordanak rózsaszín pólót...
2012. ápr. 9. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést, kicsit fáradt lehettem, amiért nem írtam le helyesen az alapból szót. Viszont sok helyesírási hibát olvasni mindenütt, és kezdem észrevenni magamon, hogy rám is rám ragad néha.
2012. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én szeretek fekete vagy sima farmert hordani fekete vagy fehér trikóval, vagy szűkebb pólóval. Mellé egy ezüst nyakláncom van, + jelenleg egy fehér puma sportcipőm. Napszemüveget, sapkákat stb soha nem hordok. Félhosszú hajam van, de oldalra fésülöm. Ha nagyon fúj a szél, kicsit belakkozom hogy ne nézzen ki tőle úgy mint a csendesőrültnek. Nem justin bieber meg sp stílusával fésülöm, hanem ízléses keretek között, hogy ne nézzen ki úgy mint egy szopottgombóc. Egyszer levágattam rövidre, de kiröhögött mindenki az utcán, még apám is, rendesen ronda fejem volt... szóval marad hosszan :D Amúgy elég sokan megjegyzik hogy helyes vagyok. Egyébként izmosnak mondanám a testalkatomat, 2 éve járok konditerembe + nehézatléta vagyok. Diszkoszvetés, gerelyhajítás, stb.


Én cicafiúnak számítok?

17F

2012. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Előttem szólónak: szerintem te nem vagy cicafiú.;)


Ismerek egy srácot, eléggé izmos, rövid hajú és ő viszont szokott rózsaszín pólót felvenni. Na rá már többen is mondták, hogy cicafiú ill. a selyemfiú jelzőt is használták rá.

Amúgy vki elmondaná, hogy milyenek a cicalányok?

2012. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!