Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők ti hogyan fogadnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők ti hogyan fogadnátok? Férfiak tanácsát is várom.

Figyelt kérdés
Régebben "kihasználtam" (legalábbis úgy esik ki) egy akkor 15 éves lányt, 21 voltam. Velem feküdt le először, sajnálom, hogy kib*sztam vele. Nem csak miattam lett vége, mindketten elbasztuk. Most, 4 évvel később... minden nap látom, lehet, hogy csak beképzelem, de még mindig úgy néz rám, mint akkor régen... Az a baj, hogy én 2 éve összeköltöztem azzal nővel, akivel akkor is voltam zsinórban, mikor vele. Nagyon tetszik, beszéltem vele egyik nap, már nem haragszik rám, azt mondta, igazából soha nem is haragudott (pedig tényleg nagyon szemét voltam vele). Neki azóta volt egy fél éves kapcsolata és más nem, pedig döglenek utána a férfiak. A szomszédjában dolgozom, a szomszéd emberrel majdnem olyan a viszonya, mintha apa-lánya lennének. Amikor a szomszéd mesélte neki, hogy "megnősültem" állítólag elpityeregte magát. Ezt meg akartam beszélni vele, találkoztunk, még szeret. Lefeküdtünk. És azt hiszem, beleszerettem. Pont ilyen nő kéne nekem. Többet nem akar velem lenni, mert van élettársam. És lehet, hogy kimegy külföldre egyetemre.. én nem akarom elengedni. Szeretném lezárni az eddigi életemet és vele folytatni. Ő úgy gondolja, hogy én odavagyok a nőmért vagy nem tudom. Beszélni akarok vele és megkérni, hogy ne menjen el külföldi iskolába... Szerintetek hogy fogadná? 25/F
2012. ápr. 10. 10:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem te nem szereted. Akkor nem lennél ennyire önző. De ez csak az én meglátásom.

Én is külföldi egyetemre megyek, és a párom elenged minden feltétel nélkül, mert tudja, hogy én oda vágyok, nekem ez az életem. ÉS nem magát siratja, hogy milyen rossz lesz, hanem remegő szívvel vár haza.

Te meg azt kéred, hogy adja fel magát miattad.

Nevetséges vagy. Bocs.


22/L

2012. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És ha valaki kint leüti a kezemről?
2012. ápr. 10. 11:05
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
szerintem is nevetséges vagy. nem tudsz igazán szeretni senkit...szeretett ez a lány, elcseszted, szeret egy másik lány aki élettársad lett, most őt is nyugodt szívvel elcsesznéd. hát nagyon remélem hogy a csaj kimegy külföldre és b@szik a fejedre!
2012. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki kint leüti a kezedről, akkor ő sem szeret. Egyébként rohadtul megérdemelnéd. Sajnálom őt is, meg a mostani nőd is. Két szék közül kéne egy rohadt nagyot esned a pad alá.
2012. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél gyökér, engedd el külföldre ebből épiti fel a jövőjét, ha meg annyira odavagy érte dobd a nőd, és menj vele ki külföldre, ő tanul te meg dolgozol kint, ha van vér a pucádban ezt teszed.
2012. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Istenem, nehogy visszatartsd. Akkora önző surmó vagy de tényleg, tönkreteszed több évre, aztán most a jövőjét is elb.sznád... Neeemár, könyörgöm, ennyire nem lehetsz k.öcsög, hagyd hagyj menjen el, és a mostani nődet is dobd ki. Egyiket sem érdemled meg...
2012. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 heyboy válasza:
75%

engedd el foiskolara !!!!!!

neki nem te vagy most a legfontosabb, hanem a tanulás! te meg legyél boldog a feleségeddel.

2012. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha elütik a kezedről?

Megint csak magadra gondolsz. Hogy ő boldog lesz az nem érdekel. A szerelem nem ilyen.


Anno, mikor a párom körül legyeskedett egy lány, féltem, hogy elveszítem és egyszer leültem vele erről beszélni, hogyha ő már kiszeretett belőlem és az új partnerrel jobban érezné magát, akkor elengedem. Legyen boldog.


A szeretett sosem önző. Támogató. De eddig csak rólad hallottuk. A lányról semmit, hogy neki mi lenne a jó. Pedig azt néznéd először és nem magad.

2012. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 heyboy válasza:
22%

engedd el foiskolara !!!!!!

neki nem te vagy most a legfontosabb, hanem a tanulás! te meg legyél boldog a feleségeddel.

2012. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#8-as az te vagy. Értelek én. Ha el szeretne menni, nem fogom visszatartani. Ds mért ne próbálhatnám meg? Hagyjam elsétálni az orrom előtt? Lehet ő is velem szeretne lenni. És ha nekem kell valaki és szeretem (akármit is gondoltok) foggal körömmel harcolok érte. Holnapra megbeszéltünk egy találkozót, majd meglássuk mi lesz.
2012. ápr. 10. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!