Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők ti hogyan fogadnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők ti hogyan fogadnátok? Férfiak tanácsát is várom.

Figyelt kérdés
Régebben "kihasználtam" (legalábbis úgy esik ki) egy akkor 15 éves lányt, 21 voltam. Velem feküdt le először, sajnálom, hogy kib*sztam vele. Nem csak miattam lett vége, mindketten elbasztuk. Most, 4 évvel később... minden nap látom, lehet, hogy csak beképzelem, de még mindig úgy néz rám, mint akkor régen... Az a baj, hogy én 2 éve összeköltöztem azzal nővel, akivel akkor is voltam zsinórban, mikor vele. Nagyon tetszik, beszéltem vele egyik nap, már nem haragszik rám, azt mondta, igazából soha nem is haragudott (pedig tényleg nagyon szemét voltam vele). Neki azóta volt egy fél éves kapcsolata és más nem, pedig döglenek utána a férfiak. A szomszédjában dolgozom, a szomszéd emberrel majdnem olyan a viszonya, mintha apa-lánya lennének. Amikor a szomszéd mesélte neki, hogy "megnősültem" állítólag elpityeregte magát. Ezt meg akartam beszélni vele, találkoztunk, még szeret. Lefeküdtünk. És azt hiszem, beleszerettem. Pont ilyen nő kéne nekem. Többet nem akar velem lenni, mert van élettársam. És lehet, hogy kimegy külföldre egyetemre.. én nem akarom elengedni. Szeretném lezárni az eddigi életemet és vele folytatni. Ő úgy gondolja, hogy én odavagyok a nőmért vagy nem tudom. Beszélni akarok vele és megkérni, hogy ne menjen el külföldi iskolába... Szerintetek hogy fogadná? 25/F
2012. ápr. 10. 10:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem azzal van a bajom, hogy szeretnél vele lenni, hanem azzal, hogy magadhoz láncolnád. Ő ne menjen ki, mert téged szeret...? Ez milyen hozzáállás, már bocs?
2012. ápr. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
aszondja meglássuk :'D
2012. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük a dolgokat. Jól fogadta, remegni és sírni kezdett széles mosollyal az arcán és most nagy a boldogság mindkettőnk részéről.

Holnap még elhozom a maradék cuccaimat az exemtől (aki ha ma már elég komoly vitával kevert beszélgetést rendeztünk le, az orrom alá dörgölte, hogy fél éve szeretőt tart(ott)),

Ő pedig a hazai egyetem mellett döntött (a családjának így sem lesz egyszerű a finanszírozása).

Azért kösz a válaszokat és valahol azért igazatok volt (de ha rátok hallgatok, akkor elengedem magam mellett a lehetőséget, hogy álmaim nőjével lehessek), egy-két tanácsot megfogadok és megbecsülöm a leendő asszonykámat (azért addig még rögös út vezet, már a szülei miatt is, de megoldjuk). Köszöntem akkor még 1X!

2012. ápr. 11. 21:04
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot kívánok, aztán vigyázz rá :)
2012. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Eljegyeztem! :)
2012. jún. 3. 17:00
 16/17 A kérdező kommentje:
Ma megtaláltam a kérdésemet, elolvastam minden újra. Aztán idehívtam és megmutattam neki. Egyébként, ha valaki még olvasná: Nem ment egyetemre, mert talált egy jó állást és nem tudták fizetni. 2 hónapja babát várunk. :)
2013. jan. 20. 23:29
 17/17 anonim ***** válasza:
Tyű.
2013. jan. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!