Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nagy ügy, ha néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy ügy, ha néha belépek a párom email fiókjába?

Figyelt kérdés

Több helyen adott fel hirdetést, és a saját email címét adta meg. Minél előbb el akarjuk adni a dolgokat, ezért napközben többször belépek hozzá, hátha jött email.

Ünnepek előtt már volt egy jelentkező, vele felvettem a kapcsolatot, de visszalépett.


2012. ápr. 10. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
És ez kinek nagy ügy:neki?
2012. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ki mondja,hogy nagy ügy? Ha ezt a fiókot csak a hirdetéseknek tartja fenn,akkor oké, semmi gond. Más részről azt nem tudnám elképzelni,hogy a párom az e-mail fiókomat böngészgesse.
2012. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Akkor nagy ügy, ha nem tud róla. Nálunk nincs ebből gond. Mindketten ismerjük egymás jelszavát. Nem ellenőrizgetés céljából. Nincs mit titkolnom, neki sem, és ennyi. Ettől függetlenül nem olvasgatom az e-mailjeit, nem nyomozgatok, vagy hasonlók, és ő sem.
2012. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Magánfiók. De többnyire csak spam-ek jönnek.

Privát leveleket hónapok óta nem kap.

2012. ápr. 10. 15:43
 5/13 A kérdező kommentje:
Pár napja válaszoltam egy kérdésre, többen lehurrogtak privátban.
2012. ápr. 10. 15:43
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
ez miért is kérdés? nem titokban teszed ő is tud róla nem nagy ügy
2012. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Egyrészt a magyarázatodnak mi köze a kérdésedhez? Semmi, így nem tudjuk, mit akarsz pontosan kérdezni.

Másrészt meg: mert pofátlanság, azért.

2012. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
én is nézegetem a párom e-mailét és ő is az enyémet, nálunk nincs ebből gond, mivel pár oldalon árulunk dolgokat így meg kell nézni néha, de amúgy sincs titkolnivalónk egymás előtt
2012. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A magyarázatomnak annyi köze van a kérdéshez, hogy jó okom van nézegetni az emaileket.
2012. ápr. 10. 15:54
 10/13 anonim ***** válasza:
ha a párod tisztában van vele és nem titokban, féltékenységből nézegeted, akkor semmi kivetnivaló nincs benne.
2012. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!