Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinézet vs. Belső megismerés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinézet vs. Belső megismerés. Miért nem szeretne engem senki megismerni, csak rövidebb ideig?

Figyelt kérdés

No. már itt az elején leírnám, 13/F vagyok. szóval, nem tartom magam rondának, sem szépnek (kérésre adhatok képet, de csak ha szépen kéritek.

Tehát.

Volt már némi párkapcsolatom, mert elég érettnek érzem magam hozzá, hogy az érzéseim megosszam valakivel, és együtt küzdjük le a most még érlelődő, gyermek, később felnőtt problémákat. azonban a lányok legtöbbször kinézet miatt keresnek engem, már ha keresnek, mert hogy így meg úgy "helyes" vagyok. ha esetleg nekem is bejön az illető, akkor össze is jönnék vele, meg minden... csak ők még zúznak a pasikkal. annak ellenére, hogy én is úgy nézek ki, mint egy kavarógép, szeretnék normális lányokkal ismerkedni, és velük kapcsolatot teremteni (de azért lehetőleg ne Lockness-i szörny legyen, ha lehet)


Már most kíméljetek meg azoktól, hogy:

-Te még fiatal vagy, tanulnod kéne.

-Nem lőtték még a pizsamát?

-Ne keress ebben a korosztályban párkapcsolatot.


Köszönöm a válaszokat előre is!


2012. ápr. 9. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én a te korodban, horgásztam, bicajoztam a haverokkal lógtam

vagy barátnőmmel mentem moziba és ott folyton megismertünk új embereket


el kéne járnod mindenfelé és akkor találkoznál értelmes lányokkal is


23l

2012. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az itt a probléma, hogy a társaságot azok keresik igazán, akiket fentebb leírtam. tehát a "plázacicák" értelemszerűen velük csak a plázába ismerkedhetek meg ;) vagy a facebookon.
2012. ápr. 9. 22:18
 3/13 anonim ***** válasza:
elsővel érteke egyet, ismerkedj és kész, járj moziba, koncertekre (most lesz epica koncert :D). Ha tényleg azt hiszed, hogy nem lehet ismerkedni, csak plázacicákkal, akkor mégsem vagy elég érett, mint ahogy gondolod, csak egy kis pőcs (én is voltam 13 éves, nem volt szükségem csajra, csak egy barátra akivel bicózhatok és hülyéskedhetek, ez meg megvolt. meg persze a mamámra akihez mindig átmentem....)
2012. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy nem kellett volna kiírnom a korom. Barátom nekem is van, mamám is van, akihez átjárhatok, bicózni is szoktam. de én egy társat szeretnék. lehet hogy furán hangzik, de nekem már hormonjaim vannak he... ha tudom, hogy lehetnék érzéssel nővel, akkor engem nem tud semmi se visszafogni, és nem érem fel egy nagy biciklizéssel, meg mama süteményével..
2012. ápr. 9. 22:31
 5/13 anonim ***** válasza:

"úgy nézek ki mint egy kavarógép" Hohóó ezen besz*rtam nézd már a kis Don Juant! :,DDD

Amúgy a szexuális kategória 18 éven felülieknek szól de gondolom ezzel tisztában vagy.

Nemtudom mit vársz... 13 évesen hasonló korú csajoktól? Még 16-17 évesen sem jött még meg rendesen az eszük nemhogy ez alatt?!

Gondolom valakitől hallottad ,hogy "nekem csak komoly párkapcsolat kell" és most ezt hajtod...

Meg neked hormonjaid vannak húhaa.

" ha tudom, hogy lehetnék érzéssel nővel(????), akkor engem nem tud semmi se visszafogni, és nem érem fel(be?) egy nagy biciklizéssel, meg (a) mama süteményével.."

Mármint kufircolni akarsz tini nindzsa?

2012. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még meg fogod bánni, hogy azt mondtad, hogy nem elég a mama. :) Egyszer mondtam ilyet, másnapra megbántam. Ha nem akkor olyan leszel mint az öcsém, és csak a halála után fogod megbánni.
2012. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: rajtad még félálmomban is tudok röhögni, mehetnél a showder klubba. van valami igaz benne, helyesen fogalmazni este meg már azért nehéz, mint ahogy az első "pőcs"-nek is. az utolsónak írhatnék egy regényt, mennyire szeretem a mamámat.

"kufircolni akarsz, tininindzsa?"

hát nem a szó szoros értelmében, de hasonlókat... és aztán jót aludni. bár ez inkább a nőknek az álma, mégis itt vagyok én, aki ezt szeretné...

2012. ápr. 9. 23:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Na kedves "pőcs", írjál nekem egy regényt, hogy mennyire szereted a mamádat. :) Minimum 150 oldalas legyen (nekem ott kezdődik a regény, elvégre 1200 oldalasakat szoktam olvasni [igen, fényezem magam]), helyesírási és nyelvi hibák nélkül. Ha meg tudod csinálni, hajrá, ellenkező esetben meg fogd be a pofád, és fogadd meg a tanácsokat.
2012. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

milyen showder klub micsoda? Ne égess be mégegyszer ennyire kérlek :,(((((((

Meg hááát igen egy kis szex meg alvás hát ezt azt hiszem minden ember szeretné, nincs benned semmi különleges csupán a kukid szőrösödésével egyenesen arányosan rájössz hogy mit is lehet vele csinálnod.

2012. ápr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönjük trollkodásod eläin.
2012. ápr. 12. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!