Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé rossz helyzetben vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én egy 18 éves srác vagyok a lány akivel össze akarok jönni 19 éves. Egy iskolába járunk, nagyon jól el vagyunk szeretjük egymást de még nem jöttünk össze. Két nagy probléma van


1. Ő viszonylag jómódú családból származik és viszont szegény vagyok...


2. Ő cigány származású de ennek ellenére rendes, kedves, tanul is normálisan, a szülei is dolgoznak, nem beszél alpári módon szóval mint egy átlagos normális lány. A bőre sem barna hanem normális bőrszíne van. Viszont a szüleim kifejezettem nem szeretik a cigányokat, csak úgy poénból elsütöttem hogy cigánylány a barátnőm és hát még viccnek is rossz volt azt mondták. Mitévő legyek? Rendes tisztességes lányról van szó de a szüleimnek minden cigány ugyan az... És már csak rajtam múlik a kapcsolatunk és nem tudom mit tegyek mert hát haza nem hozhatom és nem tudom mit mondjak neki hogy miért nem...


2012. ápr. 10. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
"A bőre sem barna hanem normális bőrszíne van." Akkor lehet nemis cigány(?)
2012. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az a baj, hogy nem nagyon tudsz micsinálni, mert a baj nem veled, hanem a szüleiddel van. De azért próbálj meg beszélni velük, "lelkizősen" hátha beadják a derekukat.
2012. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nemlátszik rajta akkor nemkell a szüleidnek tudnia hogy esetleg követik a cigány hagyományoakt vagy ilyesmi
2012. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha a cigány egyedul van akkor mindig normális ha már tobben vannak akkor viszont a legmocskosabbak tudnak lenni amit az ember el tud képzelni ezt jol jegyezd meg
2012. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De cigány.. mert a testvérén viszont nagyon látszik :) meg az apján is meg azért rajta is észre lehet venni bár le is bírná tagadni is. De hiába beszélek velük biztos hogy nem engednék hogy hazahozzam. És hát eléggé kellemetlen lenne mondani a csajnak hogy ezért nem mutatom be a szüleimnek :/
2012. ápr. 10. 18:39
 6/9 A kérdező kommentje:
vortex123 ez a lány a rokonain kívül semmilyen másik cigánnyal nem lóg... A legjobb barátnői is magyarok meg az eddigi pasijai is magyarok voltak. Kifejezetten utálja a kötözködős beszólogatós lopkodós fajtájú embereket.
2012. ápr. 10. 18:41
 7/9 anonim ***** válasza:
hát így más a helyzet.. és az ő szüleivel már beszélt rólad?
2012. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Még nem jöttünk össze, csak rajtam múlik az egész és nem tudom mit tegyek. Szeretnék vele lenni, viszont úgy nem jó ha nem hozhatom haza... Vagyis még jó volna de nem tudom neki megmondani ezt. Érthető lenne ha rosszul érezné magát emiatt. Meg ha tovább adja akkor én leszek a k*csög rasszista. Meg biztos hogy az ő szülei sem díjaznák ezt.
2012. ápr. 10. 19:43
 9/9 anonim ***** válasza:
gyere össze vele, a szüleidnek meg max csak azután mond el hogy cigány ha már találkoztak és látták hogy milyen
2012. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!