Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mutassam, hogy boldog vagyok nélküle, vagy ne hagyjak semilyen betekintést az életembe?

Figyelt kérdés
5 évet voltunk együtt, távkapcsolat. Facebookról van szó, hiszen a 200 km nehezen engedné láttatni élőben ..
2012. ápr. 10. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Tiltsad le azt csá.
2012. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ismerős a dolog és én az utóbbira szavazok.
2012. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
200km.. nem olyan sok.. Ha tényleg szeretitek egymást....
2012. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj olyan fb-n, mint eddig. Tehát, ha eddig nem nagyon posztolgattál semmit, akkor ezután se tedd. Ha zenéket tettél ki, akkor néha tegyél ki egykettőt, aztán puszi. Ne mutass semmit. Legyél közönyös.
2012. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül voltunk. Azt hittem ő az igazi, a kezem is megkérte, de itt hagyott másért. Belekerült egy rosszabb társaságba, és az érettségi miatt is nagyon stresszes/depressziós.

Szóval én még látok esélyt, hogy majd pár hónap múlva megint összejöjjünk.

Töröltük egymást, és mostanában gyakrabban pakolgatok ki dolgokat. Régen azért nem tettem, mert ha egy fiú lájkolta, vagy írt hozzá, egyből ment a balhé.

Megoldás lehet az, ha féltékennyé teszem? Úgy váltunk el, hogy azt mondta járjak el bulizni, ismerkedjek, keressek mást, de látszott, hogy közbe szomorú miatta. Féltékeny lesz, vagy szimplán nem fogja érdekelni?

2012. ápr. 10. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy picikét én is ilyen szituban vagyok. Szerintem te soha ne írj rá, ha ő keres, akkor meg ne egyből írj vissza. Várj vele kb egy napot. Rakj ki bátran dolgokat, akár ha tudsz fiúkkal közös képet, vagy valakit megnevezel és mellé írod, hogy de jó volt veled. stb. Biztos vagyok benne, hogy féltékeny lesz és lehet, hogy észhez is tér. Kitartást! Tudom min mész keresztül :)
2012. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aha, ebből majd a vak is látja, hogy ki vagy mint az állat, és próbálod magadra erőltetni a boldogságot...
2012. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ettől félek :S Az a baj, hogy ismer eléggé ahhoz, hogy tudja milyen állapotban vagyok..


#6 Úgy érzem te vagy az én emberem : ) Mindjárt hozzádvágok egy üzit, ha nem bánod.

2012. ápr. 11. 17:57
 9/9 anonim ***** válasza:
ebből nem lesz semmi, egy év és elfelejtitek egymást, hagyd a fenébe. ne olyan után fuss akinek nem kellesz
2012. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!