Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti örülnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti örülnétek, ha a párotok azzal lepne meg titeket, hogy az ágyban szétszórt rózsaszirmokban fekszik?

Figyelt kérdés
hogy reagálnátok erre? :D szerintetek jó ötlet ? egyébként csak úgy , egy átlag hétvégén.
2012. ápr. 10. 20:33
1 2
 1/13 ASOT ***** válasza:
100%
ha nem szórt el véletlenül tüskéket is akkor jó..habár nem a rózsaszirom érdekelne....
2012. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaszirom elég giccses..de nem rossz ötlet.Én örülnék..
2012. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tóth Bulcsú ***** válasza:
Gyertyáknak és bornak jobban örülnek. A rózsaszirom szerintem is túl giccses.
2012. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
elég lenne meztelenül feküdni, hidd el
2012. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Természetesen lányok válaszára is kíváncsi vagyok. :) Egyébként úgy képzeltem el, hogy ő fürdik én meg gyorsan szétszórom és várom őt. A fiúk is szeretik az ilyen kis romantikus dolgokat?
2012. ápr. 10. 20:39
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy giccses, dehát néha nem jó érzés csöpögős romantikus dolgokat csinálni? vagy csak a lányok gondolják így? én például nagyon örülnék egy ilyennek :D
2012. ápr. 10. 20:41
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már lányok válaszára is kíváncsi vagy: szerintem jó ötlet meglepni ezzel a párunkat :) Pláne ha elég stresszes volt a hét, a rózsaszirmok nyomban elfeledtetik. Meg az ami utána jön :D
2012. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én sajnálnám erre pazarolni a drága és gyönyörű virágokat.

Ahogy a párom ismerem, észre se venné a rózsákat... :D

2012. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát, az én barátom ilyenkor jobban örül annak, ha utánamegyek, és alaposan megmosdatom némi kényeztetéssel vegyítve. Rózsaszirmost nem javasolnám, viszont a gyertya + bor / pezsgő jól hangzik, amit írt valaki. Lehet hozzá halk, hangulatfokozó zene is.
2012. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok bocsi, de megengedem magamnak hogy válaszoljak : D

Szerintem az én barátom kiröhögne konkrétan. Nem divat nálunk ez a "romantikázás". xd

2012. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!