Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti örülnétek egy apró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek egy apró ajándéknak teljesen váratlanul?

Figyelt kérdés
Barátommal mikor elmentünk az egyik bolt előtt,egy fülbevalót kiszúrt magának,és mindig mondta,hogy neki olyan kell.. Megvehettem volna neki Valentin napra,de mást vettem neki,és nem volt akkor annyi pénzem... Szerintetek örülne,ha megvenném neki és a napokban odaadnám neki?
2012. márc. 12. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem örülne:)
2012. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiú miét hord fülbevalót? Az olyan feminim, vagy esetleg belső-Afrikai sámános dolog.
2012. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ennek mindenki örülne :D
2012. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Férfi fülbevaló.. hát ezt inkább nem kommentálnám.


Amúgy igen, de nem fontos az ajándéknak fizikai dolognak lennie.

2012. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!