Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti összejönnétek egy olyan lánnyal, aki pár éve gyönyörű volt, de mostanra duci lett?

Figyelt kérdés
Abban a reményben, hogy esetleg visszafogy egy kicsit?
2012. ápr. 10. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
mért akarsz vele összejönni ha most kövérnek tartod?
2012. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok:( hány kg hány cm?
2012. ápr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer már összejöttem egy ilyennel... meg is szívtam.
2012. ápr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tornászcsajokat fenyegeti ez a veszély.

Nyugi, ami akkor volt, nem jön vissza.

2012. ápr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

attól függ...azért az valamelyest szégyen hogyha egyeseknek jó külső adatott és elrontják maguk.

nekem egy hasonló történetből volt konfliktusom:múltkor egyik havercsajom meséli hogy egy ismerőse aki fulljó pasi eltaknyolt a motorral,nem volt rajta bukósisak.túlélte fel is fog épülni(ebből a szempontból mákja volt) de össze-vissza törte magát.most nem részletezem mennyire de az a lényeg hogy nem lesz már olyan helyes pofija hogy egy sármos nézéstől az ágyába szédüljenek a csajok...na folytatván a gondolatot szal ecsetelte a csaj hogy mennyire nem igazság az hogy pont egy ilyen pasi jár így aki hűde jól nézett ki .Én persze értetlenkedni kezdtem:"Igazság??miféle igazság??!!Nekem a sztoriból annyi jött le hogy szerencsés géneket örökölt és a külseje miatt bárkit megkapott de elszúrta....felelőtlensége miatt oda a p.uncimágnes külső.Mi van azokkal akiknek lehetőség se adatott minderre mert kapásból nem születtek jóképűnek?miért nem inkább azokat sajnáljuk?-így én.No persze minden voltam csak úriember nem

2012. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem.Önámítás nem fog visszafogyni inkább tovább hízik,mert sajnos lusta kutyából nem lesz argentin bélszín :D
2012. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!