Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha látnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha látnátok egy gyönyörű arcú, igényes, vonzó nőt, csak a testével van némi probléma (duci) akkor passzolnátok, vagy nem tántorodnátok el tőle?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 15:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
én nem tántorodnék el :D (csak akkor ha nagyon hájas) 17f
2011. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Fuj, az én barátnőm nem olyan. Nőies :D
2011. dec. 7. 15:59
 3/25 anonim ***** válasza:
Nincs azzal gond, ha duci egy kicsit, megfuttatnám a környéken és majd csak lefogyna :P
2011. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%
Kövezzetek meg, de én a vékony lányokat szeretem.
2011. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én is,de a barátnőm más.
2011. dec. 7. 16:06
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
hát attól függ. ha tiszta zsír akkor elgondolkodnék rajta. de egy ami biztos nagyon nehezen bírná azt megtenni velem egy zsírgyár hogy kimenjek vele az utcára. amúgy otthon nem hiszem, de lehetséges hogy elfogadnék 1 et:S ki tudja mit tudnak azok szerintem sokkal többet nyújthat mert őket senki nem olajozza meg. ki tudja milyen kiéhezést kéne pótolni. de utcára SOHA
2011. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

és miért a barátnőd nevében beszélsz,bevalhatod hogy ha te vagy az,nincs azzal semmi baj mert én is szeretem az olyan lányokat akin van mit fogni és nem csontkollekció meg vasággyal együtt 40 kilo


22/f

2011. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Duci... Érted? Nem túlsúlyos csak HÚSOS! Nem egy hájas,szétfolyó izé.
2011. dec. 7. 16:10
 9/25 A kérdező kommentje:
23/F vagyok. Mért hazudnék?
2011. dec. 7. 16:11
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
ráadásul most képzeljétek el, hogy egy vont jó külsejű nővel vacsorázol. na most azt, hogy egy dagadt disznóval. ha a jó csaj eszi a csirkét kézben fogva az nem is gáz. de ha egy zöldség mentes zsírdarab, akkor már azt is észre vesszük hogy a szája meg mindene csupa csupa zsír meg a csámcsogást mindent!!!! (lassított felvételbe):S fúj de gusztustalan.
2011. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!