Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez? Barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Barátom nem akarja facebookon beállitani, hogy kapcsolatban vagyunk. Nagyon zavar, mert olyan érzésem van igy mintha lenne neki más.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Lehet megcsal, vagy szégyel mások előtt. Tovább akar keresgélni. Esetleg arra vár, hogyha talál jobbat akkor az első adandó alkalommal lecseréljen. Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Miért, kötelező ország-világgal tudatni minden létező helyen, hogy veled van? Nem csak rátok tartozik? Komolyan, nem szeretnéd, hogy a homlokára tetováltassa a nevedet?

Jesszusom, ez a fészbúk mánia mindenkinél, mintha ettől állna vagy bukna minden...

Másik: ha ennyire nem bízol benne, akkor minek vagy vele? Ha megcsal, vagy mást keres, lehet, hogy pont azért teszi, mert tudja, hogy ennyire nem bízol benne. Minden kapcsolat alapja a bizalom és ha ez nincs, akkor nincs értelme az egésznek...

(Én csak annyit írtam, hogy kapcsolatban vagyok, párom pedig már jó egy éve együtt éltünk, amikor nemcsak beállította, hanem bejelölt. De ennek eljegyzés volt a vonzata... ami már más téma.)

2012. ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Annyira sajnálatos, hogy emberek ennyire oda vannak egy weboldal miatt. ha nem lenne FB akkor tökéletes kapcsolatotok lenne?

Szomorú, hogy egy oldal embereket tud elválasztani és veszekedést szítani.

2012. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon komoly probléma, Stan is így veszett össze a csajával a South Parkban.
2012. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, persze hogy szánalmas a facebook mánia, de ha a párom kérné nem utasítanám vissza. azért annyira nem nehéz megtenni. szóval engem ezért zavarna. kérdező, neked kell megtudnod az okát.
2012. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem is zavarna. Elég egyértelmű jele annak, hogy nem akarja felvállalni a kapcsolatot velem, és azért ez elég rendesen elgondolkodtatna.
2012. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem állítottam be, pedig nem csaltam meg senkit. Egyszerűen az ember nem rakja ki a "foglalt" táblát mindenhova, mert ez a magánügye. Felesleges, hogy az ismerősök (nem csak barátok, mert boldog-boldogtalan bejelöl, aki egyszer látott) azon csámcsogjanak, hogy kivel jöttem össze és meddig tartott. Akinek akarom, elmondom. Ettől még kézenfogja jártunk az utcán, ismerték a barátaim és hordtam a gyűrűjét, hozzámentem feleségül, és nem raktam fel, hogy "házas". Nem attól leszek a felesége, hogy beállítom a neten, hanem attól, hogy megesküdtünk és együtt élünk. Ennyi.
2012. ápr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, én le se sz*arom a fb-ot és nem is érdekel hogy mi van ott beírva, a kapcsolatom másfél évig nem volt rajta feltüntetve, mert vagy csak játszani jártam fel vagy semmiért, barátom ugyan ez

De ha egész nap rajta lóg és még telóról is, akkor se tudja letenni ha net közelben sincs, akkor az már gáz. De az is beleszámít, hogy mióta vagytok. Ha kevés ideje akkor lehet előbb csak megakarja várni míg mélyebb érzések is kialakulnak meg a kórtól is függ...hm...igen ilyen kevés információra nehéz választ adni.

Szerintem az nem normális hogy te így függsz attól az oldaltól, ahol fogadjunk hogy 200 olyan gyerek van fennt neked akit csak látásból ismersz és nem is beszélnétek ha szembe jönne veled az utcán az a pár ember akivel meg tartod a barátságot, és a kapcsolatot azok meg úgyis tudják mi a helyzet

2012. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Már megint az a nyomorult fakkbukk... hihetetlen..
2012. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ha kifejezett kérésed volt, hogy szeretnéd, hogy állítsa be a profilján, akkor nem normális, hogy nem teszi meg! én megtenném ha ez lenne a legfőbb vágya a csajomnak...
2012. ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!