Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már több mint 3 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több mint 3 hónapja vagyok kapcsolatban, és a barátom iwiw profilján még mindig a volt barátnős kép van, ahogy épp hozzábújik. Mondhatom neki, hogy ez engem zavar?

Figyelt kérdés

Nem akarom piszkálni igazából, meg tudom, hogy ez csak egy hülye iwiw adatlap, de engem bosszant ez az egész. Oké, hogy rólam nem tesz fel képet, 3 hónap tényleg nem sok, de hogy a másik csajjal van fent kép róla, az idegesít. Szerintetek megemlítsem neki?

köszi előre is a válaszokat :)


2010. jan. 23. 15:31
 1/7 A kérdező kommentje:
ja meg tényleg nem egy olyan arc, aki 5percenként változtatja a profilját, de amióta járunk, már változtatot, akár a képet is letörölhette volna...
2010. jan. 23. 15:33
 2/7 anonim ***** válasza:

persze, ez nem kérdés. nem kell nekiesni, csak említsd meg neki, úgy ahogy ide leírtad.

a kapcsolatok alapja az őszinteség.

2010. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Te helyedben én már valószínűleg régen szóvá tettem volna. Sőt! A párod helyében pedig régen levettem volna azt a képet. Annyira nem apróság ez,főleg,hogy te nem szerepelsz az adatlapján. 3 hónap azért már elég hosszú idő ahhoz,h elszakadjon a régi párjától. Mindenféleképpen beszéld ezt meg vele,annak a képnek igen is van jelentősége!
2010. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá.

Bár 3 hónap alatt még nem kellene komolynak titulálni egy kapcsolatot, de kérdezz rá

Nekem volt ilyen esetem, de én nem kérdeztem rá, mert nem érdekelt én sem tettem fel közös képet és ő sem (én meg büszke vagyok és nem kérdeztem meg, hogy nem törli-e le a régi nőjével a közös képet).

3 hónap után csináltunk közös képeket, és kérdeztem tőle, hogy ne rakjunk fel az iwiw-re közös képet? Erre azt válszolta, hogy én rakjak fel, neki már nem fér fel több!

Amúgy azt hozzá kell tennem, hogy több mega képhely volt fenn neki.

Így én sem tettem fel, és nemsokára dobtam is (nem ez miatt)

L.25

2010. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell miatta hisztizni, de elmondhatod, hogy neked rosszul esik, mégiscsak 3 hónapja volt rá hogy letörölje.

Szóval említsed meg neki nyugodt szívvel.

2010. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy még mindig együtt van azzal a csajjal?

Nem ez lenne az első eset...

2010. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 hónap után jogod van szóvá tenni.unokatesóm volt egyszer ilyen helyzetben.és az lett a vége h a pasi kibékült az exével,unokatesóm meg ment a levesbe.nem ilyesztgetni akarlak.
2010. jan. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!