Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "kell" ismerni a másik embert ahhoz, h. lefeküdjél vele? 19/L (még szűz)

Figyelt kérdés
Oké, persze, nekem kell éreznem, h. mikor akarok lefeküdni először a barátommal. Itt most nem is ez a kérdés. De mindenhol azt hallom/olvasom, h. a szexhez az kell, h. megismerd őt. Pl. nem jó mondjuk 1 hónap után, mert akkor még nem ismered eléggé. De mennyire kell ismerni? Vagy mit értenek ismeretség alatt? Tudom, h. mi a kedvenc filmje, zenéje, stb? Vagy mi?

2012. ápr. 11. 15:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
elég ha annyira megismered hogy hogyan bánik egy nővel és mit is akar tőle igazán.
2012. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Lehet egyéjszakás is.
2012. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
ezért esik ennyi lány a szép pofijára mert azt hiszik ha azt tudják mi a kedvenc filmje zenéje,kajája stb,stb akkor ismerik.majd kitapasztalod mi az amit fontos tudni valakiről mielőtt teszel érte/neki valamit ;)
2012. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
7%
Hát nekem személy szerint semennyire. 16/l
2012. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Inkább magadat kell hozzá ismerni szerintem és azt, hogy mire mit reagálsz ...
2012. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Gondoltam, h. nem a kedvenc filmje a legfontosabb. De akkor mégis mennyire kell ismernem? Oké, majd megtapasztalom. De aki tapasztaltabb, az megírhatná, h. ő mit gondol erről.
2012. ápr. 11. 15:20
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
már írtam azt is.az a lényeg hogy azt megtudd róla mit akar igazából tőled.tesztelgesd egy kicsit.
2012. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem azon van a hangsúly, hogy tudd mik a kedvenc zenéi vagy filmjei, ismeretség alatt a kölcsönös bizalmat értjük egymás iránt. Elvégre, ha igazán ismered a barátod, tudod, hogy megbízhatsz-e benne. :-)
2012. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
4%

Dugtam úgy hogy még a nevét sem tudtam, ráadásul nem is érdekelt.

Ezért a válaszom:Semennyire.

2012. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én már nem vagyok szűz, de nem fekszem le addig senkivel ameddig nem érzem úgy, hogy megbízhatok benne:)


21N

2012. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!