Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van akinek még bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek még bejönnek az ilyen fajta fiúk? ---->

Figyelt kérdés

Kicsit bolondos, nem vagyok beképzelt...gitározom, néha cigizek, iszok (sajnos egyre többször) nem hordok rózsaszín V nyakú pólót meg márkás cuccokat, és nem káromkodom

arcra is és stílusra is kb. ilyen vagyok: [link]



2012. ápr. 11. 17:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Igen, de a pialas az mar nem jon be, meg a cigizes sem.

20L

2012. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
idősebb csajoknak igen:) 15-16 körül nem igen ott a kishominyomikat sztárolják:D:D
2012. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
14%

Jajj 20 éves vagy és soha se hallottál még piáról és cigiről? Na tudod ki hiszi el. Akkor hiszem el ha apáca vagy.


Nyugi nyugodtan piálhatsz, én több részeg kis cafkát látok mint részeg csávót.

2012. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
hát atlétában járkálni póló nélkül fura :D
2012. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

nekem nem

24

2012. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
elso vagyok. Nem vagyok apaca, es sosem voltam meg berugva es cigizni sem cigizek. Mondjuk nem csodallom, hogy manapsag ez hihetetlen. Es nem vagyok vallasos sem, szoval ennek semmi koze az egeszhez, de apam alkoholista, szoval utalom a pias embereket, a masik dolog meg az, hogy kosz, de nem olelgetek egy gyarkemeny szagu pasit.
2012. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Aranyos a srác a képen ha hasonlítasz az tök jó :) Meg a stílusod is tetszik leírás alapján
2012. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Még szép *-* Bár szerintem ne cigizz/igyál olyan sokat, de a stílus nagyon bejövős...:)

L15

2012. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Kovacsolas: ne általánosíts, nem minden 15-16 éves -_-

előző voltam

2012. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
17%

De mért ne igyon? Meg mért ne cigizzen? Mért baj az?


Én nem láttam még csajt aki nem cigizne. Ide ezek szerint apácák írkálnak, vagy valami szentek akik még szűzek is pedig 60 évesek.

2012. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!