Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezt hogy? Macska és pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt hogy? Macska és pasi?

Figyelt kérdés
Nem értem azokat az embereket akik (a macskás fórumban) azt írják h inkább a macska, meg h úgí keresnek párt h ha nem szereti a macskát az kizáró ok. Ez szerintem nem teljesen normális. Vagy igen?
2012. ápr. 11. 20:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%

Ezt most rohadtul nem értem, de speciel szeretem a cicákat. Vagyis csak a lusta fajtát amelyik hagyja hogy csesztessem és élvezi is. A másik fajta ami elfut azt megütöm, megrúgom és elkergetem.


A macskát nem szeretik, de nem tudják mért. Mert nagyon férfias leszel tőle ha utálsz egy kis cuki teremtményt.


19/F

2012. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Macska > Kutya


20/f

2012. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekik normális. Hiszen ,ha az ő kedvencüket a leendő párjuk nem tolerálja akkor ez állandó összetűzésekhez vezet és ez megpecsételi a kapcsolatot. Másrészt az állatszerető emberek általában toleránsabbak megértőbbek mint az állatgyűlölők vagy a macskákkal ellenségeskedők. Az olyan pasival is baj van aki csak a kutyát szereti a macskát utálja ,mert akkor az jön le nekem legalábbis ,hogy csak a szolgai állatokat kedveli vagyis parancsolgatásra elnyomásra hajlamos természetű.
2012. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek van 1-2 macskája és nagyon szereti őket, aztán felszed egy olyan pasit/csajt, aki rühelli őket, akkor nyilván kizáró ok. Gondolom a macskás emberke ezért keres olyan emberkét, aki szereti a cicákat, hiszen nem akar később arra eszmélni, hogy a párja épp a konyhakéssel vadássza az egyik jószágot.
2012. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Attól nem férfias senki,h utál egy állatot!

Szerintem,meg normális dolog.Én sem jönnék össze olyan pasival,aki nem szereti az állatokat.

2012. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
lattam mar megbizhato, oszinte, ragaszkodo macskat is es olyant is amelyik atver, dominalni akar es magasrol leszar. en inkabb a kutyakat tudom kedvelni de a macskak is elmennek ha nem problrmasak. amikor a baratnom macskaja megette a ket kolyket, azota picit gyanakodom a macskakra... vazzegh ezt nem neztem volna ki beloluk! kutya ilyent nem csinalna!
2012. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Megeszi a kutya is ha életképtelennek értékeli a kölyköt,vagy ösztönhibás esetleg stresszes.
2012. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A kérdés újratervezését kérném, mert valahogy nagyon kínaiul hangzik!
2012. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én sem jönnék össze olyan pasival, aki nem szereti az állatokat. Sőt, olyannak még csak nem is barátkoznék, aki bántja őket, mert ugye madarat tolláról, embert barátjáról..
2012. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Csak ne legyen a férfinak otthon macskája.Ennyi.(kutyája az lehet!)
2012. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!