Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok pasi érdeklődik irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi érdeklődik irántam egyszerre. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mikor tök egyedül voltam nagyon rossz volt. Most meg egyre többen és többen érdeklődnek irántam és már a nyakamra nőnek... Kicsit furcsa hogy minden 3. fiú szépségemnek, édesemnek hív, kezd már az agyamra menni :S Bezzeg akit én szeretek már másfél éve annak nem kellek :( Hogy lehet az érdeklődőket diszkréten elutasítani? Én nem akarom őket hitegetni vagy ilyesmi, szívesen beszélgetek velük, mert elég nyitott és barátságos vagyok de semmi több... Mit csináljak?
2012. ápr. 11. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egyszerűen hangoztasd tényként, hogy kedvesek, jófejek, de nem akarsz kapcsolatot, mert vki mást szeretsz régóta, és különben se se.. Pont úgy, ahogy leírtad. Ha külön kérdezik, vagy még mindig édesemnek szólít, akkor nyugodtan a képébe vághatod, hogy főleg VELED NEM!


Ez a legtisztább hidd el.

2012. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem vonzódok hozzád. jófej vagy, de külsőd nem tetszik.
2012. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

mondd meg nekik őszintén h kopjanak le.

irántam is sokan érdeklődnek, és amikor nem mondtam meg nekik azonnal hogy hagyjon békén, nagyon rábasztam:S

2012. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Pff, nagyobb problémád az életben ne legyen....
2012. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

hozzám is vonzódnak a fiúk



de én is fiú vagyok :(

2012. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik simán,hogy nem akarsz tőlük semmit.Ilyen egyszerű:)
2012. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... Hát én igyekszem, csak alapjáraton egy jótét lélek vagyok és nem akarom hogy bunkónak higgyenek... :S
2012. ápr. 11. 18:40
 8/14 anonim ***** válasza:
ez nem bunkóság hanem tény.. sokkal nagyobb bunkóság ha nem mondod meg :)
2012. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

utsó előtti vagyok ; arra számíts hogy ha megmondod nekik, h nem akarsz semmit elveszik a kapcsolat (baráti) nem fognak rád irni , ez tapasztalat

15L

2012. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát igen... El is tűnt egy pár furcsamód :)
2012. ápr. 14. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!